Wikia

Awatar Wiki

Awatar

Komentarze8
1044strony na
tej wiki
"Avatar musi być współczujący dla wszystkich ludzi , a jedynym sposobem na to jest żyć z nimi. Avatar musi przeżyć smutek, gniew , radość i szczęście. By czuć te wszystkie emocje , pomaga zrozumieć, jak cenne jest ludzkie życie , więc można zrobić wszystko, by je chronić. ""


Avatars
头像
Avatar
Informacje
Awatarzy Aang, Korra, Roko, Kuruk, Kyoshi, Wan,Yangchen
Informacje
Uprawiane magie Cztery Żywioły
Inne style walki Stan avatara
Debiut Początki
Ostatni występ Świat Duchów

Avatar - duch świata. Pierwszym Avatarem był Wan. Człowiek, który jest Avatarem dowiaduje się o tym w wieku 16 lat (wyjątkiem jest Aang, oraz Korra ). Avatar ma najwięcej Chi. To umożliwia mu panowanie nad wszystkimi żywiołami.

Historia

The first Avatar
Wan jako avatar
Stella2013Dodany przez Stella2013
Spirit Avatar powstał w 9829 BSC, gdy młody człowiek z lew ognia nadając żółwia miasta imieniem Wan dołączył jego ducha z duchem światłości, Raava, aby pokonać ducha ciemności, Vaatu, którego był oddzielony od Raava Rok wcześniej nieświadomi tożsamości Vaatu jest na czasie. Wan tym samym stał się pierwszym Avatar i zyskał zdolność do zginania wszystkie cztery elementy na raz. Wan dowiedział się opanować wszystkie elementy by podróżować po świecie, aby znaleźć inne żółwie lwa, a następnie po Raava przejść przez jego ciało w celu przyznania mu siłę gięcia dodatkowy element. Wan ostatecznie połączone na stałe z Raava podczas ostatniej walki Vaatu i był w stanie uszczelnić dala ciemną duszę i zamknąć portale do świata duchów, zapewniając, żaden człowiek nie byłby w stanie fizycznie podróżować tam i ryzyko ucieczki Vaatu za. Lata później, Raava zapewnił umierającego starszego Wana, że zawsze będą ze sobą, zapowiadając cykl Avatar.Awatar cykl kontynuowany przez dziesięć tysięcy lat , aż do następnego Harmonic Convergence . W tym czasie walczył Unalaq Avatar Korra , który próbował stworzyć nowy świat pod wpływem Vaatu poprzez fuzję z duchem stworzenia Dark Avatar . Vaatu był w stanie dotrzeć z Unalaq , zgrać Raava z ciała Korra , a następnie
Raava's spirit in Korra
Po czym zniszczona a tym samym tracąc połączenia do wszystkich ostatnich Awatarów, Raava połączone z Korra podczas Harmonicznej Konwergencji z 171 ASC, odtwarzając Avatar Ducha z nią.
Stella2013Dodany przez Stella2013
z 171 ASC, odtwarzając Avatar Ducha z nią. zniszczyć ją , zrywając połączenie Korra do swoich poprzednich wcieleń w procesie , a zakończenie pierwszego cyklu Avatar . Jako sposób łączenia się z kosmiczną energią wszechświata , Korra medytował w Drzewie czasu , i był w stanie zgiąć własną energię przywołać astralną projekcję siebie do walki Unalaq i Vaatu . Z pomocą Jinora , Korra zdołał pokonać Unalaq i przyspieszyć wzrost Raava jest od wewnątrz Vaatu , osłabiając ciemnego ducha i pozwalając Korra go pokonać . Wracając do Ducha Świata , Korra i Raava używane energię duchową z zakładką z portali spirytusowych bezpiecznik raz, przed końcem Harmonic Convergence . To skutecznie odtworzył Avatar Ducha , ale rozpoczął się nowy cykl w procesie . Po podjęciu decyzji , aby utrzymać portali spirit otwarte, Korra oświadczył, żeAvatar nie będzie jużmost między światami , ale ona nadal używać światła ducha Raava , by przynieść pokój .

Stan awatara

Mój Artykuł : Duch Avatara

W Stanie Awatara, Avatar ma możliwość władaniem wszystkimi wchodzi
Aang controls the Avatar State
Aang wchodzi w stan avatara
Stella2013Dodany przez Stella2013
w stan avatara żywiołami bez konieczności ich nauki. Wchodząc w Stan Awatara wcielenia ducha planety korzysta z doświadczeń poprzednich Awatarów, przez co oczy aktualnego wcielenia zaczynają świecić. Mag czterech żywiołów może nieświadomie wejść w Stan Awatara będąc w niebezpieczeństwie lub podczas wybuchu gniewu oraz smutku. Opanowanie Stanu Awatara to duże wyzwanie, trzeba spędzić wiele czasu na medytacji dotąd, aż opanuje się duchową stronę swojej osobowości. Dzięki temu Awatar może wkraczać w świat duchów, spotykać swoje poprzednie wcielenia a także z nimi w Stanie Awatara]]rozmawiać.Jeżeli Avatar umrze w Stanie Avatara reinkarnacja zostanie przerwana. Wszystkie wcielenia Avatarów przestaną istnieć łącznie z magiem czterech żywiołów, który zginął.

Cykl awatara

Statues glow
Cykl avatara
AdaczekDodany przez Adaczek

Pierwszy Avatar , Wan , zostałAvatar po próbował rozstrzygnąć sprawy między ludzi żyjących w jego czasach , a duchy . Jego działania wprawione w ruchłańcuch wydarzeń, które doprowadziły do ​​cyklu Avatar .Reinkarnacją Awatara jest kontrolowana przez Cyklu Avatar elementów : wody , ziemi, ognia, powietrza. Cykl opiera się na fragmencie z czterech pór roku (woda jest zima , wiosna jest ziemia , ogień jest lato , a powietrze jest na jesieni) . Kiedy Avatar umiera,obok Avatar urodzą się do następnego kraju w cyklu Avatar , np. Avatar Yangchen z powietrza Nomads nastąpiła Avatar Kuruk z Północnego Plemienia Wody , który został następnie Avatar Kyoshi z Królestwa Ziemi , który następnie Roku Avatar z Narodu Ognia , który następnie Aang Avatar z powietrza Nomads który następnie Avatar Korra z Południowego Plemienia wody.

Cykl Avatar także określa kolejność, w której każdy Awatar musi nauczyć cztery gięcia dyscyplin. Avatar zaczyna się od opanowania rodzinnego elementu , więcAvatar urodził się Plemienia Wody najpierw nauczyć waterbending . Avatar następnie przechodzi do nauki trzech pozostałych dyscyplin gnące w kolejności cyklu ;Avatar Tribe Woda najpierw nauczyć waterbending , następnie earthbending , następnie firebending , wreszcie airbending , w tej kolejności. Ze względu na jego szczególną sytuację , jednak Avatar Aang próbował dowiedzieć się ogień w jego drugiego elementu , najpierw Jeong Jeong , który pierwotnie sprzeciw ze względu na cykl , ale skończyło się na naukę firebending ostatnio po przedwcześnie kończy swój trening z Jeong Jeong .


Ciemny Avatar

Mój Artykuł : Ciemny Avatar

Unalaq becomes the Dark Avatar
Ciemny Avatar jako Unalaq
Stella2013Dodany przez Stella2013

Ciemny Avatar jest antytezą Awatara, i powstał z połączenia Vaatu i Unalaq, tworząc postać ciemności i chaosu.Ciemny Awatar na celu zjednoczenia sfery fizycznych i duchowych, a także zapoczątkować nowego porządku światowego dziesięciu tysięcy lat ciemności, ale został pokonany przez astralnej projekcji Korra podczas Harmonicznej Konwergencji 171 ASC. Za stan Ciemnego Avatara odpowiada energia Vaatu.


Umiejetności

Roku bending theelements
Avatar Roko tka wszystkie Żywioły
Stella2013Dodany przez Stella2013

Awatar może gnących więcej niż jeden element, w tym samym czasie. Awatar Aang najpierw wykazać tę zdolność, podczas gdy linka na pustyni, gdy pochylił się wody z chmury do woreczka wody Katara jest podczas lotu z airbending w tym samym czasie, i ponownie w Ba Sing Se, gdy użył earthbending odtworzyć zoo podczas jazdy na hulajnodze powietrza wykonane przez jego airbending. Podczas jego walki z Ozai, Aang używane wszystkie cztery elementy, podczas gdy w państwie, aby Avatar sam prawie niepokonany i używane elementy w bardzo niszczycielskiej ataku. Po raz pierwszy użył airbending stworzyć wokół siebie osłonę kulistą, przed wykorzystaniem inne gięcia sztuki otaczać się wirujących pierścieni żywiołów ognia, skały i wody.Ściskanie elementów przewidzianych Aang z materiałów do gięcia wszystkie cztery elementy bez poświęcania zbyt dużej zwinności i szybkości, co czyni to bardzo niebezpieczny atak zarówno defensywnie i ofensywnie.

Medytacja

Aang meditating into the Avatar State
Aang w czasie Letniego przesilenia.
Stella2013Dodany przez Stella2013

Aang nie wprowadzić Avatar państwo podczas medytacji i harmonii z duchami wokół niego, ale jego tatuaże i oczy świecą w ten sam sposób, gdy używany medytacji, aby wejść do świata duchów. Dzięki tej metodzie, odwiedził duchu świata z jego duszy, pozostawiając jego ciało bezbronnego powłokę w świecie rzeczywistym.Przykładem tego był widziany na Biegunie PółnocnymAvatarzy

Ciekawostki

  • Korra i Aang wyjątkowo szybko dowiedzieli się o tym, że są Awatarami - Aangowi zostało to wytłumaczone w młodym wieku z powodu zbliżającej się wojny, Korra sama się o tym dowiedziała, gdy w bardzo młodym wieku opanowała magię Ognia, Wody i Ziemi

Więcej od Wikii

Losowa wiki