FANDOM


Barbarians
Barbarzyńcy
Informacje
Liderzy

Unalaq

Założyciel(e)

Unalaq

Cel

Wygnanie Tonraqa z plemienia wody

Informacje chronologiczne
Debiut

Odcinki/Światło Południa

Ostatni występ

Odcinki/Światło Południa

Barbarzyńcy byli zorganizowane siły walki z rabusiami, że najechał Północnej Plemienia Wody w 151 AG. Mimo, że okazały się potężne zagrożenie, barbarzyńcy ostatecznie udaremnione przez Tonraq i jego żołnierzy.


Historia Edytuj

200px-The destroyed northern spirit forest

Barbarzyncy uwiezieni

Barbarzyńcy najechali Północne Plemię Wody w 151 AG, podczas gdy ogólne Tonraq i jego żołnierze byli nieobecni. Pomimo początkowo osiągnięto niewielki sukces, barbarzyńcy w końcu znaleźli się przytłoczony gdy Tonraq rozkazał kontratak z jego oddziałów. Pozostałe Barbarzyńcy szybko wycofali się z surowej tundrze Bieguna Północnego, ale były realizowane przez mężczyzn Tonraq za. Ostatecznie napastnicy zebrane w świętym lesie pod przekonania, że nie byłby zaatakowany na świętych względów jak Unalaq powiedział im. Jednak zostali zdradzeni, jak Unalaq wiedział, że jego brat by zaatakować je jednak. Tonraq rozkazał swoim ludziom zaatakować z taką zaciekłością, że cały las został zniszczony. Wszystkie barbarzyńcy przeżyły niewoli przez wojska Plemienia Wody.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki