FANDOM


Freedom Fighters
Wojownicy wolnosci
Informacje
Liderzy

Jet

Członkowie

Jet, Strzała, Żądełko

Informacje chronologiczne
Debiut

Odcinki/Jet

Ostatni występ

Odcinki/Jet

Wojownicy wolnosci - gang nastolatków żyjących w lesie. Ich cel - uwolnić świat ludzi z ognia.


Historia Edytuj

Grupa pochodzenie jest niejasne, ale jej założycielem i liderem uważany jest Jet.

Drużyna Avatara spotkala wojowników o wolność, gdy przypadkowo wszedli do obozu Narodu Ognia. Ich członkowie są szybko rozpatrywani jako żołnierze przez przyjaciół. Pokazali im obóz w drzewach i oferowali pobyt. Katara natychmiast lubiła ich przywódcę, Jeta, jego umiejętności wojskowe, ale także z powodu sympatii do utraty rodziny. Jednak Socce wojownicy o wolność się nie spodobalu, i podejrzewał ich o coś od początku.Kiedy grupa zaatakowala bezbronnego staruszka, natychmiast zmienił zdanie. Pozostał w obozie tylko dlatego ze Aang i Katara odmówili opuszczenia obozu. Ale Sokka nie tracić czasu na próżno, i wkrótce się dowiedzial o planie Jeta - chcial zniszczyć wioskę Narodu Ognia, niszcząc tame.Po tym, zespół pożegnał się z Grupa Avatara.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki