FANDOM


Frog spirit
Duch Zaby
Pochodzenie

Świat Duchów

Informacje osobowe
Ulubiona broń

Powiekszanie sie

Informacje chronologiczne i polityczne
Debiut

Początki

Ostatni występ

Początki

Duch Żab  duch zamieszkuje Duch dziczy żółwia pobliżu miasta Wan lew, z którego został wygnany.


Historia Edytuj

Po tym jak został wygnany do dziczy Spirit, Wan przypadkowo nadepnął na tego ducha, który krzyczał na firebender aby zwrócić jego uwagę. Początkowo zaniepokojony o duchowej obecności najbliższej, Wan wyraził ulgę, widząc ducha żaba, ze względu na jego stosunkowo niewielkie rozmiary. Ku jego zaskoczeniu, duch żaba zaczęła morph i rosną, i wyśmiewać go do swoich wcześniejszych komentarzy.Duch frog zaczął próbować zmiażdżyć Wan, a nie powiodły się na swojej pierwszej próbie, zaatakował jego język jako ostateczności, co skłoniło Wan do ucieczki w głąb dziczy.Po Wan potępił ludzkość na chwilę, decyduje się żyć z duchami i uczenia się ich drogi, duch żaba i Wan pogodzić. Był wśród grupy duchów, które obserwował, jak Wan doskonalił swoje firebending ucząc smoka Taniec z białym smokiem, klaszcząc z podziwem, jak skończył .

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki