FANDOM


Spirit portal intersection

Portale

Portale naturalne fragmenty świata duchów świata ludzkiego. Znajdują się one w dwóch biegunów ziemi - Północnej i Południowej, ale w świecie duchowym są bardzo blisko. Portale umożliwiają duchy swobodnie przenikać do świata materialnego, a ludzie - aby wejść do świata duchów, nie tylko od ciała, ale także razem z nim, zachowując zdolność do magii. Podczas konwergencji harmonicznej energii portale łączą.


Opis Edytuj

Spirit portal 2

Zamkniety portal

Gdy portal jest zamknięty, jest otoczony przez półkuli energii. Z otwartego portalu jest filarem światła skierowane w niebo. Portal Południowej duchów w formie zamkniętej jest otoczony jasnoniebieskim sferze, w tym samym kolorze i słup światła wychodzącego z niej, gdy jest otwarty. Portal Northern emituje żółto-pomarańczową poświatę, a jej sfera ochronna rzuca ciemne odcienie, które są zdominowane przez fioletowy. U zbiegu z filarów światła łączą się w łuk, a ich blask, staje się niemal identyczne.


Portal Poludniowy Edytuj

Southern Water Trib spirit portal

Zamkniety Poludniowy portal.

Portal w poludniowym plemieniu tworzy w oku siebie zakryta lodem kule ktora nie mozna otworzyc za pomoca magi lecz duchowej energi

Rodzaje Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki