FANDOM


Ganbat
Ganbat
Informacje biograficzne
Narodowość

Krolestwo Ziemi

Pochodzenie

Krolestwo Ziemi

Opis fizyczny
Płeć

Mezczyzna

Informacje osobowe
Ulubiona broń

Magia Ziemi

Informacje chronologiczne i polityczne
Zajęcie

Zlodziej bizonow

Debiut

Odcinki/Pierwotni Magowie Powietrza

Ostatni występ

Odcinki/Pierwotni Magowie Powietrza

Ganbat jest liderem złodziei bizonów. Kradnie Latajace bizony.


Historia Edytuj

W 171 AG, grupa zaczeła działać bardziej potajemnie ze względu na przybycie wielu magow powietrza do świątyni Północnej. Pomimo prób pozostają nieodkrytych, kłusownicy porwali Jinora i Kai, by sprzedać dwa w Ba Sing Se wraz z czterema nowo narodzonycmi cieletami. Jednak Jinora była w stanie wykorzystać jej połączenie z duchami, aby ostrzec Bum-Ju o jej położeniu, co skłoniło do ducha, który w związku z tym informujemy Bumi zebranych wszystkich rekrutów prowadzić w zasadzce z kempingów. Potem grupa zostala pokonana i zlapana.

Magia Edytuj

Bison rustlers defend themselves.png

Ganbat wzniosl wielka sciane ziemi.

Ganbat jest potężnym maga ziemi stanie stworzyć kilka dużych kolumn ziemi z rzędu w czasie bitwy. Stosując tę ​​technikę, Ganbat mógł tymczasowo ujarzmić Kai i odeprzeć dwa innych magow powietrza. On również posiadał stosunkowo wielką sprawność w walce, jak udało mu się zapobiegawczo wznieść ściany ziemi, aby osłonić się przed kilkoma magami.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki