FANDOM


Hahn

Hahn to nastolatek który miał poślubić Yue. Jest arogancki i niestosownie się wyraża. Urodził się w Północnym Plemieniu Wody. Istnieje teoria, że został zabity przez Admirała Zhao podczas swojej "misji", gdy ten wyrzucił go z wysoka do morza

Relacje Edytuj

Z Sokką:

Nie byli w dobrych stosunkach. Już chwilę po pierwszym spotkaniu zaczęli się wyzywać i kłócić. Powodem tego była Yue, w której zakochał się Sokka, a narzeczonym był Hahn.

Z Yue:

Hahn był zakochany w księżniczce, ale ona nie odwzajemniała jego uczuć. Kochała Sokkę i (czego Hahn nie wiedział) musiała wyjść za mąż z przymusu.

Z Arnook'iem:

Z wodzem plemienia miał bardzo dobre relacje, ponieważ to prawdopodobnie chciał on by Hahn ożenił się z Yue. Widać było jednak, że Arnook nie miał do niego większego zaufania, gdyż to Sokka dostał specjalne zadanie, którego celem było strzeżenie jego córki Yue.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki