FANDOM


Real-world
Odcinek-Harmonijne zrównanie
"Harmonijne Zrównanie"
Informacje
Księga

Duchy

Odcinek

24/52

Premiera
(Polska)

6 marca 2014

Położenie odcinka
← Poprzedni

Noc tysiąca gwiazd

Następny →

Ciemność upada

Transkrypt

Harmonijne Zrównanie (ang. Harmonic Convergence) to dwudziesty czwarty odcinek serialu animowanego Legenda Korry. Jego premiera miała miejsce 15 listopada 2013 roku w Stanach Zjednoczonych i 6 marca 2014 roku w Polsce.

Streszczenie Edytuj

Korra stara sie zamknac portale duchow

opis Edytuj

Senna has bad news

Korra pociesza Matke

Na pancernika Varrick , w Kya umieścił Jinora wewnątrz wanny gojenia i próbuje ustabilizować jej stan . Bumi jest poza gra na flecie dla Oogi , Naga i Pabu i Korra praktykuje jej airbending na manekinie treningowym podczas Tenzin obserwuje ją . Mako posiada jeszcze powiedzieć Korra prawdę o ich walce podczas Bolin podchodzi do niego na sobie płaszcz i jedzenia ciasta znalazł się na statku . Rozmyśla , że strzela Varrick i pyta Mako gdyby powiedział jeszcze Korra . Mako unika problemu, ale Bolin przypomina Mako , co powiedział mu , powinien zrobić to szybko i mieć to z głowy . W tym czasie , Korra firebends głowy manekina się i ląduje u stóp Mako jest . Gdy Tenzin opisuje ich plan ataku poprzez przełamywanie sił Północnej i spotkanie z armią Tonraq , zarówno Kya i Bumi podkreślić, że strategia Tenzina jest bardziej agresywne niż te, które on używane wcześniej do którego Tenzin mówi, że zrobi wszystko , aby zapisać jego córka . Bumi zaczyna opowiadać im kolejną historię wojenną , ale Tenzin wyłącza go natychmiast . Asami wychodzi i pyta, czy są gotowi , odkąd przechwycone wezwanie pomocy od południa .Senna ma złe wieściSenna smutkiem informuje Korra o skrajnej losu , że spotkało Tonraq i rebeliantów Południowe Plemię Wody .
Northern Water Tribe soldiers defending portal

Wojsko Unalaqa atakuje

Przylatują na biegunie południowym i Korra jednoczy się z matką . Ona powiedziała , że jej ojciec został pojmany i innych żołnierzy zostało ciężko rannych . Tenzin pyta, gdzie Katara jest i wchodzi do środka . Mówi jej , że jest duch Jinora pułapce i że było tak przez prawie tydzień . Katara jest pytanie, jak długo może Jinora pozostać w tym stanie , mówi synowi , że nie wie , ale zauważa, że ​​Jinora jest silny, aby trwały jak to tak długo. Korra jest informowany , że portal Duch jest silnie strzeżony i że muszą dotrzeć na własną rękę . Bumi mówi im, że muszą zaatakować od góry przez opowieść przygodę stoczył się z katapulty , ale Tenzin wściekle każe mu przestać z szalonych opowieści . Jednak Asami wskazuje, że może być na coś . Ona mówi im, że mają Oogi oraz samolot na statku Varrick za . Są podzielone na oddzielne grupy , Tenzin , Bumi i Kya pójdzie z Korra na Oogi dostać się do portalu , podczas Bolin i Mako pójdzie z Asami i stworzyć dywersji .Unalaq jest medytacja w jednym z namiotów , kiedy Desna i Eska przyjechać i zapytać, dlaczego są one nadal w Bieguna Południowego . Desna mówi, żearmia rebeliantów został pokonany i że te dwa plemiona wodne są teraz zjednoczeni podczas Eska mówi dwa portale są otwarte i że powinni wracać do domu . Unalaq mówi , że jest jeszcze jedna rzecz do zrobienia , która sprawi, że wszystkie z tych osiągnięć " bledną w porównaniu " . Bliźniacy patrzą na siebie podczas Unalaq opisuje swój plan, o świecie , który zastąpi ten jeden po dziś i jak będzie je wyklucza . On wysyła je zebrać armię do obrony portal gdy Korra przybywa . 
Korra and Tonraq captured

Korra i Tonraq ranni

Północne Plemię Wody żołnierzy broniących portalPółnocne Plemię Wody żołnierzy broniących portal ducha Południowa .Pomimo ich planu , Bolin , Mako i Asami znaleźćarmia zmontowany i gotowy do nich . Asami manewrów przez kolce sopel , które są rzucanych na nich podczas Mako zapewnia jakąś osłonę . Bolin przyłącza się wkrótce potem, za pomocą pakietów wybuchowe stworzone przez Varrick bić przez północną obrony. Jak Oogi zbliża się do portalu , jest on szybko zaatakował i liczne duchy przyczepiają się do niego , przynosząc żubra w dół . Korra , Kya i Bumi próba zwalczać duchy przeciąganie Oogi dół . Bumi spada żubra i ciągnie w dół ducha z nim i Oogi wywala do ziemi przewracając je do nieprzytomności . Jak zanika Korra przytomność , widzi kilku żołnierzy Północy zbliża . Tymczasem Desna i Eska zarówno walki z samolotu i są w stanie sprowadzić ją .Unalaq oglądania przechwycony klubowy avatarUnalaq wchodzi do namiotu Drużyna Avatara gdzie przetrzymywana .Wszyscy się obudzić i znaleźć Tonraq w namiocie z nich . Unalaq kpiąco gratuluje im , mówiąc, że dostał się " przedniego rzędu siedzeń do początku nowego porządku światowego " . Korra błaga go do ponownego rozpatrzenia , ale Unalaq ignoruje ją . On pyta, czy ona myśli , co Wan nie był dobry w odpędzania duchów od świata i mówi, że to nie ma nic , ale chaos przyniósł . Unalaq kpi z niej , mówiąc, że nie musi byćpomostem między obu światów i wszyscy powinni żyć w jedności . Korra obiecuje , że będzie ona umieścić Vaatu powrotem w więzieniu , jeśli zostanie zwolniony i Unalaq ujawnia jego ostateczny cel : Kiedy Wan fuzji z Raava ,równowaga została niesprawiedliwie wyrzucenia na jej korzyść . Unalaq planuje naprawić to i bezpiecznik Vaatu podczas Harmonic Convergence i staćDark Avatar .Tonraq pyta brata , czy jest gotów wyrzucić swoje duchowe połączenie i życie swoich dzieci , aby stać siępotworem , ale Unalaq szczotki go na bok , porównując jego nową formę z tym z Korra jest z tym, że będzie on w pełni być w zgodzie z jego strona duchowa . Zostawia i zadania Desna i Eska , aby upewnić się , że nie uciec , obiecując , że wróci do Korra raz Harmonic Convergence jest skończona. Gdy Tenzin odzwierciedla ducha Jinora jest stracony
Planetary alignment

Rzadkie planetarne wyrównania występuje raz na dziesięć tysięcy lat prowadząc do nakładania się dwóch portali

na zawsze , Kya przypomina mu, że Bumi nadal tam jest . Bumi wyłania się z śniegu i próbuje walczyć z duchem , że ściągnął Oogi . Nic nie robi działa przeciwko duchowi , dopóki nie wyciąga na flecie . Duch , zdziwiony , zatrzymuje się i patrzy na niego . Zauważywszy to , Bumi zaczyna grać iduch przechodzi się uspokoić . Bumi nadal bawi i oswaja ducha oraz zjednoczenie z Naga i Pabu . Później zakrada wewnątrz obozu wokół portalu i zaczyna grać na flecie raz jeszcze oswoić inne duchy . Tym razem jednak , duchy atakują go i chowa się wewnątrz zbiornika mecha . Duchy dostać się do środka i przejdź do przejęcia kontroli . Bumi próbuje walczyć je od wewnątrz i jest w końcu w stanie uciec . On stwierdza, że ​​w czasie walki między nim a duchami wewnątrz zbiornika , byli w stanie zniszczyć cały obóz Northern wokół portalu . Korra próbuje dyskutować z jej kuzynów , ale nie chcą pomóc . Przypomina im, że Unalaq nie będzie już ich ojciec, i że nie będzie bezpieczny od jego gniewu . Desna stanowczo zaprzecza i stoi za przekonania ojca , że to jest prawda . Nagle Bumi leci przez głoszenie , że pomoc nadeszła . Bliźniacy niego zbliżyć , ale Naga puka je i Bumi uwalnia ich . Tenzin jest zaskoczony tym, co zrobił i Bumi pyta , jak on mógł to zrobić ; Bumi zaczyna się odpowiedzieć , ale zatrzymuje się , twierdząc, że " to [ nie ] wierzę [ go ] w każdym razie " . Vaatu ucieka podczas konwergencji harmonicznej
Vaatu escapes during Harmonic Convergence

Vaatu odzyskal wolnosc

Vaatu ucieka z drzewa , w czasie harmonicznej konwergencji .Po dotarciu do portalu , Korra ma Asami wziąć Tonraq powrotem do Katara . Ona dzieli się tymi, którzy pozostali w oddzielnych grupach : Tenzin , Bumi i Kya iść znaleźć Jinora podczas Bolin i Mako zaangażuje Unalaq i Korra będzie zamknąć portale . Na pytanie, czy mogą one stać się uwięziony w portalu jeśli Korra nie , ona waha się odpowiedzieć i mówi im , aby przejść . Robią to w środku i Unalaq kieruje duchy w ich stronę. Korra wysyła Tenzin i jego rodzeństwo się do znalezienia Jinora i wchodzi w stan awatara . Mako i Bolin powstrzymać Unalaq podczas Korra osiągnie Portal Południowa. Ona próbuje je zamknąć , ale niestety jest wdmuchiwane do tyłu przez impuls energii , jak zaczyna Harmonic Convergence . Unalaq wygląda z szalonego uśmiechu jako purpurowego odcinków zamglenia całej Polaków Republic City i obejmuje cały świat . Vaatu wykorzystuje wzmocniony duchową energię , aby uwolnić się z więzienia i śmieje się triumfalnie , gdy zbliża Korra .

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki