FANDOM


Fire Nation emblem URN icon
Adam
藤麻美
Hiroshi Sato
Informacje biograficzne
Narodowość

Naród Ognia

Pochodzenie

Miasto Republiki

Wiek

54

Narodziny

120 AG

Śmierć

174 AG

Następca

Asami Sato

Opis fizyczny
Płeć

Mężczyzna

Oczy

Złote

Włosy

Siwe (dawniej czarne)

Skóra

Blada

Informacje osobowe
Zainteresowania miłosne

Pani Sato

Ulubiona broń

Elektryczna Rękawica,Dwupłatowiec

Informacje chronologiczne i polityczne
Zajęcie

biznesmen, równościowiec (dawniej), więzień.

Przynależność

Równościowcy (dawniej)

Debiut

Głos w nocy

Ostatni występ

Dzień Kolosa

Hiroshi Sato to największy przemysłowiec Miasta Republiki. Jest właścicielem ogromnej korporacji "Zakładów Przyszłości" i pomysłodawcą satomobili. Jest członkiem Równościowców i produkuje dla nich broń, między innymi rękawice, mecha-czołgi i samoloty. Ma osiemnastoletnią córkę Asami. Jest równościowcem ponieważ tak jak Amon uważa że magia jest źródłem całego zła na świecie . Jest negatywnie nastawiony do magów ponieważ przez jednego z nich ( członek Triady Potrójnej Groźby ) została zabita jego żona. Przystępując do Równościowców pragnie się zemścić.


Historia Edytuj

Hiroshi sponsoring the Fire Ferrets

Mako rozmawia z Hiroshimem

W 170 ASC, Asami przyniósł Mako do fabryki Hiroshi, gdzie wyjaśnił jego skromnych początków, a następnie ogłosił, że sponsor fretki Ogień w turnieju Magicznym, pod warunkiem, że nosili logo Przyszłe Industries na mundurach. Hiroshi później wzięli udział w gali hostowane przez radnego Tarrlok na cześć Avatar Korra w City Hall. Tam zasalutował Korra, mówiąc, że wszyscy spodziewali się "wielkie rzeczy" od niej. Ponieważ fretki pożarowe, sponsora, on i jego córka uczestniczyła w Pro-gięcia turnieju finałowego, który, wraz z Equalists 'zasadzce, że spectated z balkonem.  Po Equalists zaatakował Arena Pro-gięcia, Hiroshi był poproszony o przyjazd do siedziby policji na przesłuchanie na temat, czego był świadkiem w czasie ataku. Kiedy skończył, Hiroshi został wyprowadzony przez Tenzin i Dyrektora Lin Beifong i kazano wrócić, czy pamięta coś jeszcze, na co on zaakceptowany, żądając Equalists zapłacić za swoje zbrodnie.Podczas Korra odwiedziła jeg o dom , usłyszała Hiroshi rozmawia przez telefon i zaczął podejrzewać, że pracuje z Equalists . Lin i Tenzin przesłuchiwano go w jego domu i przekazać mu swoje podejrzenia , do którego Hiroshi wyszedł z wymówką, że to wszystko byłonieporozumienie i był tylko o biznesie i okazję do ataku na rynek z nową linią Satomobiles , ale w oczywistych wątpliwości giętarki , zaproponował swoje fabryki mają być analizowane . Metalbending Policja przeszukano wszystkie jego magazynach , ale nie byli w stanie znaleźć żadnych dowodów . Po otrzymaniu napiwku od pracownika o Hiroshi jest częścią Equalists produkując broń i stworzenie podziemnej fabryki pod jego rezydencji , Korra , Tenzin , Lin , a niektórzy oficerowie metalbending przeszukano dom i znaleziono fabrykę pod jego warsztatu . Jednak to była pułapka ustanowione przez Hiroshi zasadzkę na giętarki , on i kilku Equalists , używając czołgów mecha , zaatakowali grupę i ostatecznie pokonani im . Po zwycięstwie , wziął oficerów metalbending Głównego Beifong w niewoli i kazał im zostać wysłany do Amon.When Hiroshi zauważył Mako i Bolin próbuje
200px-Sato in a mecha tank

Hiroshi Sato atakuje Policje Republiki

uratować nieprzytomnego Lin Tenzin i Korra , skonfrontował je z porucznika . Kiedy Mako z przerażeniem zauważył , że wszystko, co uczynił dla nich była część pokrywy , Hiroshi potwierdził i powiedział, żenajtrudniejsza część obserwowała swoją córkę " włóczyć się wokół z firebending ulicy szczura jak [ Mako ] " . Jednak zanim mógł działać dalej, ujrzał jego córki , którzy w wątpliwość jego działania . Próbował przekonać ją do przyłączenia się do Equalists , stwierdzając , że jego przyczyną jest częścią buntu było się zemścić na wszystkich giętarki z powodu śmierci ukochanej żony , która zmarła na rękach firebender . Hiroshi oferowane Asami zelektryfikowanych rękawicę i poprosił ją do siebie i innych Equalists dołączyć . Jednak po powiedzeniu jej ojca , że go kocha , Asami wziął rękawiczki i oszołomiony jego i porucznika , pozwalając giętarki i sama się uciec w bezpieczne miejsce.Obok Amona i Equalists , Hiroshi później wziął udział w bitwie w Republic City, gdzie obserwował postęp wykonywanej operacji przez teleskop na pokładzie sterowca Equalist z Amona . Wyraził oburzenie faktem, że jego
Amon hablando con Hiroshi

Amon zaczyna podboj miasta z Hiroshim

córka walczy u boku giętarki , do któregoliderem Equalist Hiroshi odpowiedział , że jego córka miałaby powrotem soon.Once się Equalists podbił Republic City, Hiroshi był obecny na wiecu zwolenników Equalist , dając mowy o tym, jak Amon by stworzyć " idealny " świat . Kiedyflota United Forces końcu przyjechaliśmy , to Equalists spotkał je biplanes zaprojektowanych przez Hiroshi i zniszczył pierwszą falę . Jakiś czas później , Bolin , Asami i ogólne Iroh zostali schwytani w próbie zniszczenia lotnisko Equalist . Hiroshi odwiedził córkę w jej celi , wyrażając swoje nadzieje , że będzie jeszcze złączyć Equalists , na co ona kategorycznie odmówił , twierdząc, że jej matka nie nienawidzę go za to, co się stało . Żenie jej oświadczenie , Hiroshi zawołał, że on pomścić śmierć swojej żony. Przedargumentem może eskalować dalej,bloker chi przyjechał i poinformował go , że samoloty były gotowe do startu , odpowiedział z aby zniszczyć przychodzących floty Zjednoczonych Sił . Hiroshi zwrócił się do Iroh i ujawnił, że przechwycone przewód wysłany do komandora Bumi i dokładnie wiedział, gdzie jego flota została ukrywa. Jednak , gdy tylko wyszedł , Naga i Pabu uwolnił więźniów .Jak Asami porwany zbiornik mecha i zaczął zniszczenia samolotu , Hiroshi konfrontacji swoją córkę w innym zbiorniku mecha . Skarcił ją za pomoc ludziom, że zabrał jej matkę z dala od nich , choć , kiedy oskarżył go nie czuje miłości do żony już , że ze złością nazywa ją niewdzięcznym i bezczelną dziecko. Widząc, że jego córka nigdy by do niego dołączyć , on zaciekle zaatakował ją , przewracając ją na zbiornik na dwupłatowiec Equalist . Po zniszczeniu płyty czołowej zbiornika mecha Asami w Hiroshi
Asami fighting with her father

Asami Sato wygrywa walke z ojcem

przygotował ją zabić , twierdząc , że była poza oszczędności , ale jakobiznesmen przygotowany , aby zakończyć ją , Bolin ingerować , rzucanie dużych pocisków ziemia w jego zbiorniku i nazywając gostraszne ojciec . Rozproszony , Hiroshi niechętnie dał jego córka okazję do odwetu , a on rzucił z powrotem jako Asami zgrywanie rękę od jego zbiornika . Teraz bezbronny , zbiornik został Hiroshi rozpruł Asami , choć użył jej wahanie na ogień haka na nią , którą uchylił . Z jego zbiornika z eksploatacji , próbował uciekać pieszo, ale został porażony prądem , a następnie znokautowany przez naładowane elektrycznie Bola że Asami już rozpoczętego w him.Following rewolucję , Hiroshi został aresztowany i wtrącony do więzienia , a kontrola przyszłych Industries został przeniesiony do jego córki . Jego zaangażowanie z Equalists miał również zatruły reputację firmy , pozostawiając Asami znaleźć sposoby, aby uniknąć bankructwa .

Charakter Edytuj

200px-Hiroshi Sato smiling

Fałszywa postawa Sato.

W udanej działalności, Hiroshi opracowała udawaną postawę, zawsze mówił nowym ludziom o tym, jak od skromnych początków doszedł do swoich osiągnięć. Z dumą ze swoich wynalazków, zawsze chętnie je testuje niezależnie od cel do jakich mogą być przeznaczone. Gdy po raz pierwszy Hiroshi zostaje ukazany, wydaje się być życzliwym, hojnym człowiek z wielkim szacunkiem dla każdego, kto pokazał prawdziwe zaangażowanie w ich celach. Jako taki, był gotów sponsorować zespół Mako, by mogli wziąć udział w turnieju. Później, Hiroshi ujawnił znacznie ciemniejszej strony swojej osobowości, którą ukrywała przez lata. Sato stracił ukochaną żonę przez Agni Kai Triadę, który ją zabił. Hiroshim owładnął gniew na samom myśl magii, widząc w niej przyczynę wszystkich problemów na świecie, szczególnie nienawidząc ideę jego jedynej córki zadającej się z magami.

Rodzina Edytuj

Hiroshi
   
   
Pani Sato
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Asami
   
   
   
   

Ciekawostki Edytuj

Carta de Hiroshi, inglés

List Hiroshi do Miasta Republiki

  • Hiroshi Sato aktor głos w wersji oryginalnej , Daniel Dae Kim , wcześniej zagrał Walnego Fong w oryginalnej serii .
  • Hiroshi ma czarne włosy i bursztynowe oczy może mieć cechy narodu ognia .
  • Hiroshi jestJapanese wspólne męskiej nazwa, chociaż jego znaczenie zależy od konkretnego stosowanego kanji . Sato (佐藤) jest najczęstszą nazwisko japoński .
  • Hiroshi można porównać do Henry'ego Forda , który byłpierwszą osobą, do masowych samochodów produkują dla zwykłego człowieka w Ameryce . Jednakże , w podobny sposób, jak Ford byłzwolennikiem nazistów , Sato jestzwolennikiem rewolucjonisty w jego wszechświecie . Sato ma również dużo kontroli nad jego pracowników , jak pokazano , gdy jeden służy do zachęcenia nauczycieli do swojej fabryki , a Ford miał również dużo kontroli nad jego pracowników , czwarte pracowników i uzbrojeniu mas ślub .
  • Pomimo pewnej złej konstrukcji wentylatorów , Hiroshi nie wymyślił samochód we wszechświecie Avatar , ale on był osobą, która opracowała go w sprawną technologii do codziennego użytku . Zachęcanie równolegle , Ford jest często mylony z wynalazcy samochodu , mimo, że byłpierwszym, aby stworzyć prawdziwie realną wersję.