FANDOM


Karu
卡鲁
Karu
Informacje biograficzne
Narodowość

Narod Ognia

Pochodzenie

Narod Ognia

Opis fizyczny
Płeć

Mezczyzna

Oczy

Zielone

Włosy

Siwe

Informacje osobowe
Ulubiona broń

Magia Ognia

Informacje chronologiczne i polityczne
Zajęcie

Medrzec

Przynależność

Mędrcy Ognia

Debiut

Przynęta

Ostatni występ

Przynęta

Karu Leży na wyspie Narodu Ognia, wraz z innymi Straży Mędrców, strzegąca Peoples Temple Bhanti. Po Avatar Korra rozbitkiem na wyspie po walce z ciemnym duchem, Karu był jeden z mędrców, którzy znaleźli i uratowanych.

Historia Edytuj

Karu i dwa Ogień Mędrcy Awatar znaleziono nieprzytomnego na plaży swojej wyspie. Mądry natychmiast postanowił jej pomóc, ale gdy na chwilę odzyskał przytomność Korra, wpadła w panikę, używając jego airbending, aby je usunąć. Karu próbował ją uspokoić, mówiąc, że był tam, aby pomóc. Jednak, kiedy zwrócił się do niej, jak "Avatar Korra" ona mgliście zastanawiał się, kim myśli. Zaniepokojony, zapytał, co się z nią stało, choć nie wiedziała, a następnie po raz kolejny stracił przytomność

Fire Sages and Korra

Karu odnajduje Korre.

Aby pomóc, trzech mędrców wniesiona na noszach do Avatar Powrót z nimi do świątyni. Po szaman zdiagnozowano Korra został zainfekowany przez ciemny duch, Karu patrzył, jak ona obniżona do podziemnego basenu, który mógłby przywrócić ducha.Podczas tego procesu, Karu, niepokojem zapytał swojego przełożonego, jeśli on i inni mędrcy powinni dostać Avatar, ale szaman odpowiedział przecząco, ponieważ Korra jeszcze do żadnego z ich "najgłębszych wspomnień." Jakiś czas później, gdy był świadkiem Korra odzyskuje przytomność po pomyślnie podłączone do ducha.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki