FANDOM


 
250px-Legends of the Arena

Legendy o Arenie jest gra MMO 3D połączony Avatar: The Last Airbender wydany przez Nick.com w dniu 15 września 2008 roku. Gracze mają możliwość tworzenia własnych znaków i konkurować z graczami w kilku aren 3D. Z każdym nowym poziomie gry, gracze odblokują nowy materiał.
Gra Edytuj

Po pierwsze, gracze w grze trzeba będzie wybrać "tryb gry", który zawiera gry online, które pozwala grać z innymi przeciwnikami, a także tryb treningowy gry, w którym należy wykonać zadania, aby uzyskać "punktów doświadczenia ". Przed rozpoczęciem gry, trzeba będzie Bender i nazwę. Wszystkie elementy gier są dostępne, choć nie pozwalają wybrać szermierza, łuczników lub innego rodzaju wojowników.Bender jest konfigurowalny, jak ustawienia gry umożliwiają dostosowanie do włosów, bielizny, płci i akcesoriów. Odzież i włosy są różne dla płci, ale wygląd jest czysto kosmetyczne i nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki