FANDOM


Real-world
Painted Lady Katara
"Malowana Pani"
Informacje
Księga

Ogień

Odcinek

43/61

Premiera
(Polska)

19 lipca 2010

Położenie odcinka
← Poprzedni

Opaska

Następny →

Mistrz Sokki

Transkrypt
Malowana Pani (ang. The Painted Lady) to czterdziesty trzeci odcinek serialu animowanego Awatar: Legenda Aanga. Jego premiera miała miejsce 5 października 2007 roku w Stanach Zjednoczonych i 19 lipca 2010 roku w Polsce.

Streszczenie Edytuj

Aang i reszta grupy znajduję się w wiosce Narodu Ognia, zamieszkaną przez chorych i głodnych mieszkańców. Katara chce tam pozostać i pomóc im. Wciela się w postać z legend tego miasta, czyli Malowaną Damę. Uzdrawia chorych i dostarcza żywności podczas ich snu żeby pozostać tam jak najdłużej podaje Appie jagody które zmieniają kolor języka i mówi że Appa jest chory. Następnie Katara niszczy pobliską fabrykę przez którą rzeka znajdująca się nieopodal wioski jest bardzo zanieczyszczona. Potem Sokka i Toph dowiadują się, że Katara wymykała się z obozu w nocy. Następnie Katara zauważa prawdziwą Malowaną damę, która mówi do niej "Dziękuje za pomoc, Kataro".

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki