FANDOM


Ming-Ming
Ming-Ming
Informacje biograficzne
Narodowość

Narod Ognia

Pochodzenie

Narod Ognia

Wiek

brak

Narodziny

brak

Śmierć

brak

Opis fizyczny
Płeć

Kobieta

Oczy

Niebieskie

Włosy

Brazowe

Informacje osobowe
Ulubiona broń

brak

Informacje chronologiczne i polityczne
Zajęcie

brak

Przynależność

brak

Ming-Ming była nastolatka z Narodu Ognia. Była dość niedbała, jak ona, że jej babcia została uprowadzona, gdy w rzeczywistości, że stoi w niewielkiej odległości od niej.


Historia Edytuj

Kiedyś latem 100 ASC, wieś Ming-Ming został "zaatakowany" przez niebo żubrów. Wierzyła, że żubry porwał jej babcia, choć babcia stała obok niej, a zatem uznano szlochając pośród tłumu podekscytowanych mieszkańców. Sokka, widząc okazję do zarabiania pieniędzy, oferowane do walki z "potworem" i zapisać babci Ming-Ming, który Ming-Ming chętnie akceptowane. Gdy Sokka zaatakowali "potwora", okazało się być nie niebo niedźwiedź bizon ale pancernik.Niebo żubr, który wierzyła porwał jej babcia, pojawiły się nagle i odpierał niedźwiedzia armadillo. Była wdzięczna kierunku latającego bizona i radosny, że miał nawet "zapisane" babci.

Rodzina Edytuj

Babcia Ming-Ming
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Brak
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Ming-Ming
   
   

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki