FANDOM


Information icon Osobny artykuł: Pakku


Real-world
Pakku waterbends
"Mistrz magii wody"
Informacje
Księga

Woda

Odcinek

18/61

Premiera
(Polska)

25 lipca 2008

Położenie odcinka
← Poprzedni

Północna Świątynia Powietrza

Następny →

Oblężenie Północy, część 1

[[Transkrypt:{{{nazwa}}}|Transkrypt]]

Mistrz Magii Wody (ang. The Waterbending Master) to osiemnasty odcinek serialu animowanego "Awatar: Legenda Aanga". Jego premiera miała miejsce 18 listopada 2005 roku w Stanach Zjednoczonych i 25 lipca 2008 roku w Polsce.

Streszczenie Edytuj

200px-Katara vs Master Pakku
Drużyna przybywa do stolicy Północnego Plemienia Wody, gdzie są mile witani. Podczas wieczornego przyjęcia, Sokka poznaje Yue. W międzyczasie Aang i Katara podziwiają występ Magów Wody. Postanawiają się uczyć u mistrza Pakku, jednak on oznajmia, iż tylko mężczyźni mogą się uczyć Magii Wody. Dziewczyna jest wściekła, nie może wytrzymać myśli, że przejechała pół świata i na nic zdał się jej trud. Wyzywa mistrza Pakku na pojedynek, który przegrywa. Jednak Pakku postanawia uczyć ją Magii Wody, a Sokka rozmawia z Yue, która oznajmia, że jest zaręczona i dlatego nie może z nim być. W tym czasie Naród Ognia planuje atak na plemię.

Fabuła Edytuj

Zuko searching for answers To niemożliwe! Gdzie reszta zwoju?!

To jest tylko zalążek artykułu. Jeśli drażni cię niedobór informacji – rozbuduj go.

Przypisy Edytuj

Ciekawostki Edytuj

  • Iroh wspomina, że Zuko umie grać na rogu tsungi.

Szablon:LAOdcinki

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki