FANDOM


Silk Road Bridge

Most Drogowy

Road Bridge jest to wiszący most znajdujący się w Mieście Republiki.Przyszłe Przemysł Pracownik magazynu zorganizował spotkanie z Korra pod spodem tego mostu, gdzie powiedział Avatarem Tenzin i Lin o tajnej fabryce Equalist pod Sato Estate.


Opis Edytuj

Silk Road Bridge jest symboliczny pokaz dobrobytu Republic Miasto i różnorodności kulturowej, wykazując wiele nowoczesnych stylów architektonicznych obok bardziej tradycyjnych wzorów strukturalnych. Posiada dwa wysokie łuki, które dzielą się na trzy sekcje mostu w przybliżeniu równej długości. Łuki są białe i mają dwa złote, Pagoda w kształcie szczytów po obu stronach. Czarne przewody zawieszenia połączenia do góry łuków, a także drogi. Istnieją dwa odcinki przewodu, z których oba tworzą kształt litery U kąpieli w szczelinach między łukami. Jezdnia mostu jest cztery pasy ruchu o szerokości, która jest na tyle, aby pomieścić ruchu pojazdów, zarówno podczas dnia i nocy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki