FANDOM


Flutter bat

Nietoperz

N​ietoperz jest hybrydyzował stworzenie, które można znaleźć w zapominalskich Valley. Jeden był ścigany przez Aanga podczas podróży Drużyny Awatara znaleźć brakujące Ursa.


Historia Edytuj

Gdy Aang wszedł zapominalskich Dolina podczas wyszukiwania klubowy avatar ds. Ursa, jego twarz wykrzywiła się w dziwnym wyrazem w sposób podobny do tego, co się stało, kiedy pierwszy raz spotkałem ducha wilka. Sokka zauważył, że twarz Aang był co było podobne do oznaczeń na pobliskim trzepotanie bat, i Aang próbował go śledzić.Trzepotanie nietoperzy, jednak odleciał, a Aang został zmuszony do utworzenia skuter powietrza nadążyć.Nietoperz w końcu udało jedną z czterech basenów w lesie, a Aang zaprzestał pościgu, wierząc, że nietoperz trzepotanie został prowadząc go do basenu.Trzepotanie bat następnie odleciał .

Występuje Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki