FANDOM


Real-world
Odcinek-Po tych wszystkich latach
"Po tych wszystkich latach"
Informacje
Księga

Księga IV: Równowaga

Odcinek

40/52

Premiera
(Polska)

3 października 2014

Położenie odcinka
← Poprzedni

Jad Czerwonego Lotosu

Następny →

Samotna Korra

[[Transkrypt:{{{nazwa}}}|Transkrypt]]

Po tych wszystkich latach (ang. After all these years) to czterdziesty odcinek serialu animowanego Legenda Korry. Jego premiera miała miejsce 3 października 2014 roku w Stanach Zjednoczonych.

Streszczenie Edytuj

Trzy lata po Powstaniu Czerwonego Lotosu, Miasto Republiki pogodziło się z obecnością duchów żyjących w metropolii, Kuvira i Baatar Jr., wraz ze swoimi ludźmi przemierzali Królestwo Ziemi, chcąc zjednoczyć je pod jej militarystycznymi rządami, a Magowie Powietrza pomagali im tam, gdzie zaszła taka potrzeba. W 174 AG Asami Sato pomogła w rozbudowie centrum miasta, a Książę Wu był gotów, by zasiąść na tronie Królestwa Ziemi, z Mako będącym chwilowo jego ochroniarzem. Tymczasem, Kai i Opal powstrzymali kradzież w Stanie Yi. Miasto nie było jednak wystarczająco zaopatrzone i zostało zmuszone do zawarcie umowy z Kuvirą, oddając jej w ten sposób włądzę. Korra miała udać się do Miasta Republiki, ale jak się okazało, podróżowała samotnie przez ostatnie pół roku, ukrywając to, że jest Awatarem.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki