FANDOM


Real-world
Odcinek-Plaża
"Plaża"
Informacje
Księga

Ogień

Odcinek

45/61

Premiera
(Polska)

23 lipca 2010

Położenie odcinka
← Poprzedni

Mistrz Sokki

Następny →

Awatar i Władca Ognia

[[Transkrypt:{{{nazwa}}}|Transkrypt]]

Plaża (ang. The Beach) to czterdziesty piąty odcinek serialu animowanego Awatar: Legenda Aanga. Jego premiera miała miejsce 19 października 2007 roku w Stanach Zjednoczonych i 23 lipca 2010 roku w Polsce.

Streszczenie Edytuj

Zuko, Azula, Mai, Ty Lee wybierają się na wakacje, na Wyspę Ember by dowiedzieć się czegoś więcej o sobie nawzajem. Zuko nieudolnie próbuje poderwać Mai, a Ty Lee ma wielu zalotników. W tym samym czasie żołnierze z Narodu Ognia widzą, jak Aang używa swoich zdolności i wysyłają sokoła do Władcy Ognia z informacją, że Awatar żyje , wiadomość tą przechwytuje człowiek , którego zatrudnił Zuko do zabicia Awatara. Zuko z dziewczynami idzie na imprezę, jest strasznie zazdrosny o to, że inny chłopak podrywa Mai. Wściekły tłucze wazy i wychodzi. Aanga i jego grupę goni zabójca wynajęty przez Zuko, zwany: Człowiek Spalina, który posiada unikalną zdolność magii Ognia; dzięki trzeciemu oku potrafi wytwarzać ogień. Przyjaciołom udaje się uciec,jednak nie na długo.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki