FANDOM


Raava and Vaatu
Pojedynek Korry z Unalaqiem
Informacje chronologiczne
Następne
wydarzenie

Harmonijne Zrównanie (Bitwa w 171 AG)

Informacje historyczne
Początek

171 AG

Miejsca

Świat Duchów

Skutki
Strony konfliktu
  • Korra
  • Raava
  • Unalaq
  • Vaatu
Dowódcy
Występy
Pierwsze pojawienie

Odcinki/Ciemność upada

Ostatnie pojawienie

Odcinki/Ciemność upada

Pojedynek Korry z Unalaqiem jest to pojedynek ktory zapoczatkowal chwilowa nowa ere Vaatu. W pojedynku z ciała Unalaga wychodzi Vaatu po czym swoja sila zatapia sie w twarz Korry i wyciaga z niej Raave. Jednak w tym czasie Kiedy Korze udało się wypędzić Unalaqa od ducha świata, Mako i Bolin iść po niego, aby zapobiec jego wroceniu. Strzegąc południowego portalu, bracia zostali zaatakowani przez zapory kawałków lodu. Udało im się uniknąć ich na chwilę, choć gdy przyszedł Desna i Eska na pomoc ojca, łatwo pokonali braci, ponieważ nie spodziewali się bliźniakow.Mako i Bolin nieświadomego, Unalaq wrócił do świata ducha, pozostawiając braci pod opieką swoich dzieci. Jak bliźniacy przeciągneli Mako i Bolina od portalu, obudzili się i Mako użył Magi Ognia uwolnil zarówno siebie i Bolina.


Historia Edytuj

W duchu świata , Vaatu zapowiada nieuchronność jego uwolnienie i oświadcza, że ​​Harmonic Convergence przyjechał ponownie . Korra postanawia zapobiec Vaatu z fuzji z Unalaq stworzyć Dark Avatar , fending ciemną ducha mecz w firebending przed użyciem airbending wysłać Unalaq przez portal ducha Północnej do Bieguna Północnego .

Mówi Bolin i Mako zachować Unalaq z ducha świata , zanim szybko atakuje Vaatu raz.Zły duch, pająkBumi , Kya , i Tenzin obudzić ciemny pająk ducha , antagonizowania go w procesie .Tymczasem , Tenzin , wyszukiwarka Kya i Bumi dla Jinora w lesie duchów , bezskutecznie. Bumi sugeruje użyć śledzenia w celu znalezienia ducha Jinora jest , co skłoniło Kya zapytać , czy był nawet świadomy , czy duchy zostawili ślady , które mogą być śledzone .

Jako alternatywę , zaczyna medytować i punkty prosto , oświadczając, że nie madużo duchowej energii w tym kierunku . Bumi denerwująco oświadcza, że​​energia duchowa jest silny w każdym kierunku , ponieważ są one w duchu świata . Tenzin odrzuca jego rodzeństwo i sugeruje, że znajdują się przewodnik ducha , przed spacerem w kierunku dziupli zwrócić się o pomoc do ducha zamieszkującego wewnątrz . Rozgniewany na budzony , ciemnym opłat spirit pająk na rodzeństwo i uruchamia je z urwiska .Przez Tree of Time, Korra nadal szturmowym Vaatu z ako Unalaq gięcia, ale szybko pokonany , jak przewiduje Vaatu wiązki energii i ensnares jej winoroślą .

Unalaq becomes the Dark Avatar

Ciemny Avatar

Poza portalu ducha Północnej , Bolin i Mako są na poszukiwania Unalaq , który rozpoczyna się na ataki ich serii odłamki lodu . Pomimo, że nie wiedząc, gdzie Unalaq było rozpoczęcie jego ataki , dwaj bracia są w stanie się bronić , i przypomnieć sobie, że one po prostu potrzebne , aby utrzymać Unalaq z ducha świata .spowodowanych Harmonic Convergence , Vaatu łączy się z Unalaq stałe.Tenzin postanawia antagonizować ciemny pająk napotkanych przed ducha , tak , że może to doprowadzić ich do więzienia , gdzie Jinora jest przetrzymywany .

Duch zrzuca rodzeństwo do Fog of Lost Souls , oświadczając , że nigdy nie ucieknie . Zanim ona może pułapka Vaatu wewnątrz Drzewa Time, Korra jest atakowany przez Unalaq , powodującsfera elementarnej złamać i uwalniając Vaatu raz. Bolin i Mako są w stanie zaskoczyć bliźniaków i wprowadź duchu świata przed uwięziony w lodzie . Nie udało się zebrać wystarczająco dużo siły , Korra zegarki bezradnie, jak bezpieczniki Unalaq z Vaatu na stałe, za pomocą energii z portali spirytusowych scementować więzi . Unalaq , terazDark Avatar , deklarujenowa era dla duchów i ludzi , dowodzona przez samego siebie jako nowego Awatara . Korra protesty , i oświadcza , że jej era jeszcze nie koniec , przed atakiem Unalaq .Zhao w duchu świataAdmirał Zhao wędruje mgłę Lost Souls w poszukiwaniu Avatar Aang .

Korra in the fissure

Korra uwieziona w szczelinie

We mgle zagubionych dusz ,Tenzin ukazuje legendę , żemgła jestpodmiotem duch, który może zainfekować umysł i projektu danej osoby najgorsze wspomnienia , powodując, że oszaleję . Przerażony , Kya pyta , jak długo może być uwięziony człowiek we mgle , przed natrafiają na Zhao, którzy wielokrotnie określa się jako " Zhao Zdobywcy " , i oświadcza, że będzie pokonać Avatar . On błędy Tenzin do Aanga , i postanawia go pokonać , co skłoniło Kya obronić go z waterbending przed uciekając wraz z jej braci .

Trzy decyduje pęta się ze sobą, aby zapobiec się z wędrówki się , po którym w celu znalezienia Jinora raz.Tymczasem Korra i Unalaq udają się z portalu na Biegun Północny , gdzie zaczynają walczyć . Unalaq udaje się wbić Korra od jej wylewką powietrza i zatrzymuje ją w szczelinę w ziemi , przed kruszenia Avatar i deklarując swoje życie na . Przed rozdawanie , Raava mówi Korra nie dać się , a ona jest w stanie dokonać jej drogę z szczeliny , które bezpośrednio podłączony do istoty Raava za . Dwa wznowić walkę z Korra mówi Unalaq , że nie może wygrać . 

We mgle zagubionych dusz , Bumi i Kya zaczynają się zarazić przez mgłę , z Bumi wierzyć się być otoczony  Iroh Poszukiwacz Wiedzy iIroh znajdzie Bumi , Kya i Tenzin z pomocy wiedzy Poszukiwacza .W poszukiwaniu Jinora Tenzin staje się sfrustrowany , zauważając, że są one po prostu chodzenie w kółko . Kya nagle słyszy hałas , i troje rodzeństwa są w końcu znaleźć przez Iroh i poszukiwaczem wiedzy , które oferują prowadzenie ich z ducha świata . Tenzin wyraża swoją wdzięczność , ale informuje Iroh że nie zamierzają opuścić duchu świata bez Jinora . Iroh ostrzega , żeby być ostrożnym wyruszą zbyt głęboko do Ducha Świata , gdyż mogą one zakończyć się w miejscu, gdzie tylko zagubione dusze mogły je znaleźć.

Korra water

Korra zatrzymuje Unalaqa

Zaskoczony przez tajemnicze oświadczenie Iroh za , rodzeństwo skręcić Iroh uzyskać więcej informacji , ale okaże się, że on już zniknął . Tenzin nagle zdaje sobie sprawę, gdzie znaleźć Jinora , jego rodzeństwo i wzywa do pójścia za Nim .Korzystanie firebending , Korra udaje się uwolnić z pułapki Vaatu , a wpływy do pułapki go w sferze elementarnej . W sferze fizycznej , Bolin i Mako zostały stonowane przez Desna i Eska , pozwalając Unalaq aby ponownie wprowadzić Spirit World. Unalaq staje Mroczny avatarKorzystanie z energii duchowej Eska caluje Bolinaprzez ludożerców , a Kya pod przekonania , że nie był związany w dół i nie ma rodziny . Zatrwożonedwa odsunięcia się od liny łączącej trzy razem przed opuszczeniem w przeciwnych kierunkach. Tenzin próbuje rozproszyć mgłę z airbending , bezskutecznie. Eska pocałunki BolinEska całuje Bolin po wyświetlaczu earthbender w emocji .

Przez Tree of Time, Mako błaga Desna i Eska , zachęcając ich do pomocy Korra pokonać Unalaq i zapobiec ciemność od otaczającej świat . Przekonany ,dwa odmówić uwolnienia braci , przed Bolin zaczyna szlochać , zasmucony faktem, że nie może być z Eska ponownie. On przeprasza Eska , i wyraża ubolewanie , że nie mogą " ożywiać " umierającego żaru ich miłości do "wielkiej miłości płomienie ognia " . Poruszony koncert Bolin jest emocji , Eska całuje go , przed uwolnieniem braci . W ich mocy, aby pomóc Korra , Mako komplementy aktorstwo swojego brata , z Bolin wahaniem zgadzając się, że jego show emocji było naprawdę tylko aktorstwo.Korra jest w stanie przynieść Unalaq dół , ale przed ujarzmić go , Vaatu pozostawia ciało Unalaq i usuwa Raava z duchem Korra , powodując jej upadek na ziemię .

Unalaq pułapki Raava do muszli z lodem , po czym odzyskane przez Vaatu , którzy ponownie wchodzi jego ciało przed uśmiechając się zwycięstwem . We mgle , Tenzin zaczyna być spożywane przez jego obawy przed niewystarczające w obronie spuścizny ojca. Zanim zostanie całkowicie zainfekowany przez jego ciemne myśli , pojawia sięwizja Aanga . Tenzin przeprasza , ale Aang wzywa go , aby zwolnić jego fałszywą percepcję i zobaczyć siebie jako własnej osoby. Tenzin zdaje sobie sprawę, że nie jestodbiciem swojego ojca , co powoduje, że mgła się rozwieje na tyle długo , żeby znaleźć Jinora i jego rodzeństwo i opuścić kanion .

Dark Avatar grows

Vaatu po zniszczeniu Ery Raavy staje sie potężny

Wkrótce potem Kya i Bumi odzyskać przytomność i Jinora wyraża swoją radość znowu widząc ojca . Raava zniszczoneRaava jest niszczone przez Unalaq , kończąc cykl Avatar i zerwanie połączenia Korra do swoich poprzednich wcieleń .Pomimo ich wysiłków , aby zaoszczędzić Raava , Bolin i Mako ogarnia zginanie Unalaq , a oglądać bezradnie wraz z Korra jak Unalaq zaczyna niszczyć ducha światła , zerwanie połączenia Korra do swoich poprzednich wcieleń w procesie . Ostateczny cios , Unalaq niszczy Raava . Jinora wyczuwa tę nierównowagę  i oświadcza, że musi iść pomóc Korra , zanim zniknął .Desna i Eska portalu pojawiają się od ducha Północnej , i oglądać jak Unalaq i Vaatu rosną do gigantycznych ciemnym duchem . Ciemny Awatar oświadcza , że dziesięć tysięcy lat ciemności zacznie od tego momentu , przed użyciem światła spirit zniknąć do Republic City.


Następstwa Edytuj

Vaatu wyciagnal z ciala Korry Raave poczym zniszczyl ja i dawnych Avatarow pozbawiajac Korre mozliwosci tkania zywiolow. Unalaq i Vaatu stworzyli Ere Vaatu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki