FANDOM


Pojedynek na Tu Zin
Pojedynek na Tu Zin
Informacje chronologiczne
Poprzednie
wydarzenie

Przejęcie Omashu

Następne
wydarzenie

Bitwa na wiertle

Informacje historyczne
Początek

100 AG

Miejsca

Tu Zin

Skutki
Strony konfliktu
Dowódcy
  • Azula
Występy
Pierwsze pojawienie

Odcinki/Pościg

Ostatnie pojawienie

Odcinki/Pościg

Pojedynek na Tu Zin była to walka między drużyną avatara , ZukoIroh i księżniczką Azulą z Narodu Ognia . Azula prubowała pokonać oraz zabić avatara po tym jk jej przyjaciołki z drużyny skutecznie pozbawiła go i jego przyjaciół snu. Do konfrontacji doszło w opuszczonym mieście Królestwa Ziemi- Tu Zin. W początkowej fazie pojedynku udział brali tylko Zuko, Aang i Azula jednak avatar oraz książe szybko znaleźli wspomoc. Bitwa zakączyła się ucieczką Azuli.

Historia Edytuj

Zuko and Iroh's wanted poster.png

Azula straszy ludzi, Że jeŚli pomogą Zuko i Iroh to spotkają ich konsekwencje

. Azula pierwotnie zadanie przez jej ojca , Straży Pana Ozai , zatrzymywanie Exiled obywateli Iroh i Książę Zuko po zdradzie Iroh i awarii Zuko jest na Biegunie Północnym .   Azula znaleźli dwa i udawał , że jest odprowadzić je do domu , aby Ozai może być otoczony przez rodzinę , jedyne , co mógł naprawdę zaufać. Jednak Iroh podejrzewał kłamstwo , a on i Zuko uciekł z Azula , gdy jeden z strażników Azula jest wypuszczać , że byli więźniowie . Nie chcę , aby ostrzec ich o swojej obecności lub być spowolniony przez Royal Procession , Azula zwerbował Ty Lee i mai , aby pomóc jej dopaść Zuko i Iroh . Jednak w niewoli mieście Omashu , gdzie rodzina Mai przeniósł się do nadzorowania zawód , grupa Azula za napotkał zespół Avatar jak próbowali ratować Króla Bumi . To tu Azula pierwszy napotkał Avatar i chociaż Aang i jego przyjaciół udało się jej uniknąć , Azula był nieugięty i nadal śledzić je w dół .  Po ucieczce , Drużyna Avatara znaleziono Toph Beifong uczyć Aang earthbending . Tymczasem , po kłótni , Zuko i Iroh poszli własnymi drogami . Zuko schronił się w małej wiosce Królestwo Ziemi , przyjazni chłopca imieniem Lee i pobyt z rodziną na krótki okres czasu . Jednak, gdy mieszkańcy odkrył swoją prawdziwą tożsamość , został zmuszony do opuszczenia .  Podczas gdy te wydarzenia na jaw , Iroh postanowiła, że ​​zamiast słuchać Zuko i pozostawiając go w spokoju , to on potajemnie go śledzić . Tylko zanim mogła dostarczyć ostateczny cios, Katara i Sokka przybyli. Udało im się jazdy Azula powrotem i Narodu Ognia księżniczka stała się całkowicie w mniejszości, gdy zjednoczone Toph dołączył także walkę. Zuko obudziłem zobaczyć Iroh stojąc nad nim, a wszystkie sześć zmówił się na Azula i opanowany ją. Po udaje się poddać, Iroh została chwilowo rozproszony, kiedy dowiedział się, że jego świeżo
Duel against Azula.png

Aang,Katara,Toph Beifong i Zuko atakuja Azule.

przyjaciel Toph był częścią zespołu Avatar. Azula wykorzystał jego chwilową lukę w jego obronie, a rannych go wybuchu pożaru na klatce piersiowej. Jak Iroh padł na ziemię, wszystkie cztery pozostałe giętarki zakrętów Azula uderzył z powrotem z ataku składa się z czterech elementów, tworząc ogromny wybuch. Pod osłoną dymu, kurzu i pary wodnej, Azula tajemniczo uciekł.Zrozpaczona Zuko rzucił w kierunku jego rannego wuja i zmuszony do opuszczenia zespołu Emblemat, nie pozwalając im pomóc Iroh Azula i jej grupa , a następnie zespół Avatar w zbiorniku przez pociąg Śladami Appa za przelaną włosy. Drużyna Avatara zauważył pociągu i próbował je stracić , ale grupa Azula jest rozkładem ich w nocy , przed jakimkolwiek doganiania może być prawdziwy odpoczynek i opuszczenie drużyny miały Avatar pozbawiony snu przez czas rano przyjechał.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki