FANDOM


Korra vs DuchEdytuj
Dark spirit attacking Korra

Korra walczy z Ciemne duchy

Po zmroku, kiedy wszyscy już śpią, Korra zostaje wybudzona przez Nagę - niedźwiedzio-pies reaguje negatywnie na dziwną energię, dochodzącą z zewnątrz. Awatar, wraz z Mako i Bolinem dochodzi do tajemniczego stworzenia - agresywnego ducha, który atakuje przyjaciół. Nawet odsiecz przybyłych Tenzina i Tonraqa nie pomaga, a z opresji ratuje ich dopiero Unalaq. Na wskutek tych wydarzeń, Korra podejmuje decyzję - postanawia porzucić naukę u Tenzina i oddać się w ręce swojego bardziej uzdolnionego wujka.ze swoją rodziną - w tym z Unalaqem, bratem jej ojca i jednocześnie wodzem w Północnym Plemieniu Wody.

Mężczyzna od samego początku jest negatywnie nastawiony do festiwalu - wspomina o tym, gdy opowiada o napadzie rozwścieczonych duchów południowych wód na dwójkę żeglarzy. Unalaq oferuje Korrze nauki, wspomagające jej duchową stronę duszy - Tonraq sprzeciwia się, uważając Tenzina za idealnego mentora dla swojej córki.

Korra vs Ciemne duchy Edytuj
Dark spirits attack

Korra walcząca z duchami.

Tonraq został wygnany z Północnego Plemienia Wody. Wszystko ze względu na jego lekkomyślne dowodzenie armią, co doprowadziło do doszczędnego zniszczenia lasu duchów. Historia ta denerwuje Korrę - dziewczyna bowiem dopiero teraz dowiaduje się prawdy na temat ojca.Po poznaniu tajemnicy skrywanej przez Tonraqa, Korra zaczyna traktować go z większym, niż zazwyczaj , dystansem.

Ojciec przez dalszą podróż próbował przekonać córkę, że świat ludzi i Świat Duchów powinny pozostać oddzielone od siebie, gdyż nie mają ze sobą nic wspólnego. Korra ignoruje jego uwagi, sugerując się faktem, iż Awatar stanowi pewien most pomiędzy obiema krainami, co zamierza wykorzystać najlepiej, jak tylko potrafi. Unalaq wyjaśnia, że Południowe Plemię Wody wspomogło południe jedynie pod względem budowy - duchowo, niestety, nic nie osiągnęli. Rozmowa zostaje przerwana przez nagły atak, tzw. mrocznych duchów.

Podczas pojedynku, Korra próbuje naśladować technikę swojego wujka - gdy całość kończy się fiaskiem, Unalaq ratuje bratanicy życie po raz kolejny. Kiedy wszystkie duchy zostają odesłane na drugą stronę, grupa zauważa, iż zdążyły one przez ten czas zniszczyć ich wszystkie zapasy na drogę. Tonraq proponuje wszystkim powrót do domu - Korra odmawia, stwierdzając, iż najlepiej będzie, jeżeli to on ich opuści.

Korra vs Rebelianci z plemienia wody Edytuj
Korra saves Unalaq

Korra uzywa magi wody by unieruchomic wroga

Na południowej Plemienia Wody , Korra biegnie do matki, Senna , który pyta, jak się czuje o napięciach między ich dwoma plemionami , a konkretnie między nią a jej ojcem . Korra stara się wyjaśnić , że wszystko, co kiedykolwiek naprawdę chciałem to byćAvatara i że nadal jest wściekła na ojca za to, że okłamał ją o jego wygnania i temat jego i Tenzin jest utrzymanie jej ograniczać w południowej Plemienia Wody jako dziecko . Senna próbuje zapewnić Korra , że ona i Tonraq tylko chciał, żeby żyć normalnie , aż Korra był gotów spełnić swoje obowiązki jako Awatara . Korra podkreśla, że nie może pozwolić ich czuwania i plemiona iść na wojnę .

Senna przypomina jej , żePółnocna i Południowa były w sprzeczności do lat zanim się urodziła , a ona nie może się spodziewać , aby cofnąć je w dzień . Korra wybiega gniewnie gotowy do zatrzymania rosnącego buntu Varrick jest wiodącą , z której ona uważa, że ​​jej ojciec jestczęścią . Kiedy przybywa na miejsce zamieszkania Unalaq , ona widzi żołnierzy Północy związana i pędzi , aby znaleźć wujka , ale widzi zamaskowanych mężczyzn miały wuja niewoli . Po nieudanej próbie negocjacji z rebeliantami , Korra goni je , robi wszystko, co możliwe, aby ich spowolnić bez ich kaleczenia .

W końcu łapie się do człowieka, który myśli , że jest jej ojcem , ale okazuje się, że nie jest i jej ojciec w rzeczywistości nie przyłączyć się do rebelii . Korra następnie przekonuje Unalaq dać rebeliantów sprawiedliwy proces , a nie rzucać im i Varrick w więzieniu.

Korra vs Unalaq Edytuj
Korra and Mako fighting Unalaq

Korra i Mako walcza z Unalaqiem

Asami , Mako i Korra infiltracji więzienie , ogłuszając strażnika z zelektryfikowanych rękawicy i zbliża komórkę Tonraq za , tylko uświadomić sobie, że nie jest tam. Unalaq pojawia , mówi Korra , że nigdy nie zobaczy ojca ponownie , ponieważ jest on na statek udał się do Północnej Plemienia Wody służyć jego zdanie. Korra grozi wykupić Unalaq i jego armii , jeśli nie przyniesie jej ojca z powrotem , ale przypomina jej, że ona jestAvatar , a zatem nie może stanowić zagrożenie wojny , ponieważ musi ona pozostać neutralny , aby plemiona być ujednolicone . Korra oskarża Unalaq od jedności , nie chce tylko władzy , a teorię, że on zawsze był zazdrosny o Tonraq , wskazując, że musiał być bardzo zdenerwowany , aby dowiedzieć się , że jego brat był ojcem Awatara .

Unalaq wciąż podkreśla, że ​​on tylko chce pomóc Korra zrealizować swoje przeznaczenie , ale ona go nie kupić i mówi mu, że nie chce już jego pomocy . Unalaq idzie powiedzieć Korra , że ciemne duchy zniszczy South jeśli jestwojna domowa , ale Korra nadal żądać Unalaq doprowadzić ojca z powrotem i wyjść z wojskiem , myśląc, że ma przewagę , ponieważ jesttylko jeden że może otworzyć portal ducha Północnej . Unalaq odzywki Korra , informując ją, że nie , w rzeczywistości, trzeba ją , a ona już służył jej cel .

Korra , rozwścieczony tym komentarzu , wysyła kilka kul ognia wirujące w kierunku Unalaq , który taktownie bloki z wody , że pochyla się ze skóry wodą na jego stronie . Unalaq odwet , a Mako przyłącza się z Fireblade , tylko być wysadzony w twarz przez Unalaq . Korra unika ataków Unalaq i pochyla podmuch powietrza w dół korytarza , wysyłając Unalaq latający na tylnej ścianie . Drużyna Avatara przy tej okazji , by uciec do jachtu Varrick za .

Korra vs Desna i Eska ,Duch Edytuj
Korra trying to calm a dark spirit

Korra probuje uspokojic ducha w Stanie Avatara.

W drodze do Narodu Ognia w łodzi motorowej, Korra jest realizowany i zaatakowany przez Desna i Eska, którzy jadą narty wodne. Jak ona walczy je, ciemny duch nagle pojawia i bliźniaki z powrotem do oglądania, ponieważ atakuje Korra. Ona próbuje ograć atakuje ducha, ale duch jest zbyt szybko, a ona zapukała do oceanu.

Ona wchodzi do Avatar członkowskie i stara się oczyścić ducha, ale jej próba nie powiedzie się, a duch przechodzi do przełknięcia jej całość. Po obejrzeniu zniknęły pod powierzchnią, bliźniacy opuścić scenę.

Raava vs Vaatu Edytuj
Raava battling Vaat

Podczas swojej epoki, Raava walczył Vaatu, utrzymując go od wprowadzenia do świata ciemności.

Po wędrówki w wielu różnych terenów, Wan i Mula spotkać dużą grupę duchów pracujących z dala od wszechpotężnego duchów, Raava i Vaatu, którzy walczą w pobliskiej dolinie. Wan idzie do zbadania, i próbuje zatrzymać walkę w celu ochrony duchów i zwierząt w pobliskim lesie. Vaatu manipuluje Wan i sztuczki go do korzystania jego ogień, aby oddzielić Vaatu od swojego odpowiednika, Raava.

Po Vaatu opuścił scenę, Raava informuje Wan jego błąd, mówiąc mu, że jest duch ciemności i chaosu, a ona, jak duch światła i pokoju, trzymał go pod kontrolą, w ciągu ostatnich dziesięciu tysięcy lat. Wan odkrywa również, że sfery człowieka i duch są teraz kieruje do zagłady z powodu jego ingerencji. W teraźniejszości, Korra mówi, że wreszcie znalazł Raava.

Wan vs Vaatu Edytuj
Wan battling Vaatu

Wan walczy z Vaatu

Raava, w mocno osłabionym stanie, zapytał Wan podróż do południowej portalu dla konwergencji. W ostatecznej bitwie z Vaatu Wan jest ciężko pobity pomimo jego umiejętności i utrwalania gięcia z Raava. Choć jej obecność stawia wielkie obciążenie dla jego organizmu, Wan nie chce zrezygnować. Jak zaczyna konwergencji, Wan, w desperackiej hazardu, dotyka południową portal, absorbując energię duchową, i trwale fuzję jego energię i istotę z Raava, tworząc w ten sposób Avatar Ducha.

Po pokonaniu Vaatu powrotem i uwięzienie go wewnątrz drzewa czasu z wykorzystaniem wszystkich czterech elementów, Wan sprawia, że ​​jego misja, aby przynieść pokój na świecie, podczas gdy działając jako pomost między duchami i ludźmi, aby uniknąć kolejnej katastrofy. Aby to zrobić, on wszystkich duchów opuścić świat fizyczny, i powrócić do świata duchowego, w którym momencie się zamyka portal ducha, aby zapewnić, że żaden człowiek nie byłby w stanie fizycznie wejść do świata duchów i zwolnić ciemnego ducha.

Korra vs Rój Edytuj
Korra dark bat spirits

Korra uspokaja rój

Korra później spotkałem rój nietoperzy, jak ciemne duchy, które wybuchły z Airbender medytacji okręgu w Świątyni Wschodniej Air, gdy zakłócony przez Tenzina za oczyszczającego rytuału.Avatar i Tenzin początkowo próbował pokonać duchy za pomocą regularnych ataków gięcia, choć gdy okazały się one nieskuteczne, Korra krok do przodu, a wykorzystywane techniki oczyszczające Unalaq z powodzeniem po raz pierwszy, w pełni pacyfikacji te ciemne duchy. Istotą ich opuścił ciemny krąg medytacji połączenie środowiska do Ducha Świata została wzmocniona.


Korra vs Surykatki Edytuj
Plik:Korra siendo atacada.png

Korra weszła z Jinorom do świata duchów w którym sa niezwykle stworzenia nie pokazane w Aangu odrazu jak weszla cos ja zaatakowalo uwolnila ja Jinora lecz potem ona zniknela Korra nie wiedziala jak sie odnalezc i ta energia sprawila ze poczula sie jak dziecko.


Jinora vs Unalaq Edytuj
Unalaq threatens Jinora

Jinora zaatakowana

Zatrzymany przez specjalną techniką waterbending Unalaq w, ruch, który zagroził, że zniszczy jej duszę, czy to się zakończyć, Jinora użyto do zmuszania Korra do otwarcia portalu ducha Północnej. Chociaż zmartwiony, młody Airbender powiedział Korra nie otworzyć portal, ale znalazła się wyciszyć ciemnym techniki duchowej Unalaq za. Kiedy Korra ustąpił, Jinora został zwolniony i oddany do pielęgnacji Furry-Foot, który odbył się z nią jak najszybciej Portal został otwarty i bitwa wybuchła między Korra i Unalaq, zapobiegając jej z powrotem do swojego ciała w świecie fizycznym

Korra vs Duch Królika Edytuj
Dark Furry-Foot

Duch Królika atakuje Korre

Po przybyciu, Korra zbliża portal ducha Południowa, aby ją zamknąć, ale zostaje zatrzymany przez Vaatu, który mówi Raava jej nadchodzącej porażki po przybyciu Harmonic Convergence. Korra odrzuca groźby Vaatu i dalej w stronę portalu, ale jest zaskoczony, aby zobaczyć Jinora pokonany przez Unalaq.Szef grozi duszy uszkodzony Jinora chyba Korra zgadza się otworzyć portal Północnej, a więc ona przyznaje, powodując restrykcyjną barierę Vaatu do osłabienia w otrzymanej uwolnienia energii. To nie jest aż Unalaq prawie psuje Jinora gdy Korra końcu zgadza.

Mako, Bolin vs Desna i Eska Edytuj
Defending the spirit portal

Mako i Bolin strzega portalu przed Unalaqiem.

Kiedy Korze udało się wypędzić Unalaqa od ducha świata, Mako i Bolin iść po niego, aby zapobiec jego wroceniu. Strzegąc południowego portalu, bracia zostali zaatakowani przez zapory kawałków lodu. Udało im się uniknąć ich na chwilę, choć gdy przyszedł Desna i Eska na pomoc ojca, łatwo pokonali braci, ponieważ nie spodziewali się bliźniakow.Mako i Bolin nieświadomego, Unalaq wrócił do świata ducha, pozostawiając braci pod opieką swoich dzieci. Jak bliźniacy przeciągneli Mako i Bolina od portalu, obudzili się i Mako użył Magi Ognia uwolnil zarówno siebie i Bolina.


Korra vs Unalaq ,Vaatu Edytuj
Unalaq becomes the Dark Avatar

Ciemny Avatar jako Unalaq.

Tenzin postanawia antagonizować ciemny pająk napotkanych przed ducha, tak, że może to doprowadzić ich do więzienia, gdzie Jinora jest przetrzymywany.Duch zrzuca rodzeństwo do Fog of Lost Souls, oświadczając, że nigdy nie ucieknie. Zanim ona może pułapka Vaatu wewnątrz Drzewa Time, Korra jest atakowany przez Unalaq, powodując sfera elementarnej złamać i uwalniając Vaatu raz. Bolin i Mako są w stanie zaskoczyć bliźniaków i wprowadź duchu świata przed uwięziony w lodzie. Nie udało się zebrać wystarczająco dużo siły, Korra zegarki bezradnie, jak bezpieczniki Unalaq z Vaatu na stałe, za pomocą energii z portali spirytusowych scementować więzi.

Unalaq, teraz Dark Avatar, deklaruje nowa era dla duchów i ludzi, dowodzona przez samego siebie jako nowego Awatara. Korra protesty, i oświadcza, że jej era jeszcze nie koniec, przed atakiem Unalaq.Korra jest w stanie przynieść Unalaq dół, ale przed ujarzmić go, Vaatu pozostawia ciało Unalaq i usuwa Raava z duchem Korra, powodując jej upadek na ziemię. Unalaq pułapki Raava do muszli z lodem, po czym odzyskane przez Vaatu, którzy ponownie wchodzi jego ciało przed uśmiechając się zwycięstwem.

Raava destroyed

Po czym wyciągnął z ciała Korra, w Raava jest zniszczona przez Ciemny Avatar, który odciętego jej podłączenie do każdego ostatniego Avatar.

Pomimo ich wysiłków, aby zaoszczędzić Raava, Bolin i Mako ogarnia zginanie Unalaq, a oglądać bezradnie wraz z Korra jak Unalaq zaczyna niszczyć ducha światła, zerwanie połączenia Korra do swoich poprzednich wcieleń w procesie. Ostateczny cios, Unalaq niszczy Raava. Jinora wyczuwa tę nierównowagę, i oświadcza, że musi iść pomóc Korra, zanim zniknął.Desna i Eska portalu pojawiają się od ducha Południowa, i oglądać jak Unalaq i Vaatu rosną do gigantycznych ciemnym duchem.Ciemny Awatar oświadcza, że dziesięć tysięcy lat ciemności zacznie od tego momentu, przed użyciem światła spirit zniknąć do Republic City.


Korra,Jinora vs Unalaq , Vaatu Edytuj
Dark versus light

Korra walczy z Vaatu.

Korra spoty wspomnienia Raava wyjaśniając Wan naturę światła i ciemności - że jedno nie może istnieć bez drugiego , i że należy albo Vaatu lub Raava być zniszczone , albo duch w końcu odrodzi się wewnątrz drugiej. Dzięki tej wiedzy , Korra medytuje i energybends jej ducha z jej ciała , tworząc gigantyczną projekcję astralną z siebie , a ona przewozi do Republic Miasto pomocą światła Ducha.Powrót w Republic City, Dark Avatar jest bliski zwycięstwa , aż pojawi się duch Korra jest z nieba i baranów go , przewracając go na w zatoce . Wstaje i rozpętuje się wybuch energii , jednak Korra przywołuje wiązkę sama , która go obezwładnia , wybuchowych go z powrotem .

Ciemny Awatar próbuje ujarzmić Korra z jego wąsów , ale Korra jest w stanie chwycić chwycić nimi pozwalając jej zdobyć przewagę , a następnie zatrzaskuje Dark Avatar do pobliskiej góry . Przypinanie dół Dark Avatar , Korra wyszukiwania wściekle na Raava wewnątrz jego ciała , ale bez skutku . Korra staje się zniechęcony , dając Dark Avatar możliwość uwikłać ją z jego wąsów , głosząc , żeduch nie ma już światła i uderza ją z bliskim wybuchu Zakres energii .W duchu świata , ciemne duchy naprzód w kierunku Drzewa Time. Zdając sobie sprawę, że przyszli na bezbronnym ciele Korra , w Drużyna Avatara odpycha je .

Jeden ciemny duch ostatecznie łapie Bolin przez nogi i zaczyna przeciągać go, ale jest zatrzymany i zniszczony przez Desna i Eska , postanowił zwrócić się przeciwko swoim ojcem i przyjść mu z pomocą .Ciemny Avatara zaczyna psując ducha Korra za pomocą duchową technikę waterbending . Jakciemna energia ogarnia jąjasne światło spada z nieba . Ikki , obserwując walkę z Air Temple wyspa z matką i bratem , zagląda przez teleskop i widzi, żeświatło jest Jinora . Pema nabywa teleskop do weryfikacji tożsamości obserwowanego światła i głośno okrzyki na jej pierworodnego , mówiąc jej, aby być ostrożnym .

Jinora saving Korra

Jinora przynosi światło Raava z powrotem do świata, oszczędzając Korra przez oświetlające światło Ducha wewnątrz Dark Avatar.

Jinora prowadzi małą kulę światła , a kiedy wydaje się , że prysznice jej otoczenie wświetnym blaskiem , przerywając koncentracji Czarnego awatara , uwalniając ducha Korra , a oświetlające małe bicie serca głębi Dark Avatar .Korra , zdając sobie sprawę , że jest to Raava , bije Unalaq do uległości , zgrywa ducha światła z jego piersi , i oczyszcza Dark Avatar , który zatraca się w wir złotej energii . Raava , po uwolnieniu , ostrzega Korra że Harmonic Convergence dobiega końca i że muszą one zjednoczyć zanim kończy . Duch Korra za gromadzi Raava i Jinora w ręce i pozostawia Republic Miasto skacząc w stronę światła spirytusowych , powrót do ducha świata .Tymczasem Drużyna Avatara , z dodatkiem Eska i Desna , zostały zepchnięte przez szalonych mrocznych duchów wewnątrz Drzewa Czas jest wydrążony w desperackiej próbie , aby chronić ciało Korra jest .

Nagle , w błysku światła , Astral Projection Korra wydaje z nakładających portali spirytusowych , rozpraszając wszystkie ciemne duchy , kiedy ląduje na nich . Projekcja Korra za uwalnia Raava i Jinora . Duch młodego Airbender w płynie w kierunku ojca , twierdząc, że ona będzie go zobaczyć wkrótce i rozprasza . Duch Jinora za wraca do swojego ciała fizycznego , gdzie dowiaduje się , w związku z Southern Water Tribe Katara , Asami , Tonraq i Senna , którego ona informuje, że ich sojusznicy są bezpieczne i że Korra uratował świat .Projekcja Korra za rozprasza , jak również, a jak jej duch całkowicie powrócił do swojego ciała , Korra wynika z Drzewa Time. Raava płynie przez nią , umożliwiając rodem Plemienia Wody wskoczyć na i ustawia kurs na nakładających portali spirytusowych.

Raava's spirit in Korra

Po czym zniszczona a tym samym tracąc połączenia do wszystkich ostatnich Awatarów, Raava połączone z Korra podczas Harmonicznej Konwergencji z 171 ASC, odtwarzając Avatar Ducha z nią.

Korra dotyka wiązkę energii , łączenie się i Raava odtworzenie sekund Avatar Spirit przed dwa portale oddzielić . Światła spirit pokrywające planetę zniknąć . Po gratulacje dla jej realizacji , Korra przeprasza Desna i Eska za nie zapisywać ich ojca , ponieważ jego więzi z Vaatu . Ku jej zaskoczeniu , jej kuzyni stwierdzić , że nie zabraknie ich ojca z powodu jego złych czynów . Bolin wtrąca się do rozmowy , zapraszając Eska , aby przejść do Republic Miasto z nim być . Nawet pozwala poruszać się w Desna również , po wstępnej odmowie Eska jest . Chociaż ,księżniczka Plemię Wody spada ponownie i wyjaśnia, że ​​musi ona i jej brat powrót do domu . Mówi Bolin , że będzie on zawsze mają specjalne miejsce w " organu , który pompuje [jej ] krew " i żegna się z jej " kaczka żółwia "  .

Porządek Białego Lotosu vs Zaheer Edytuj

Po wydarzeniach z Harmonicznej Konwergencji Zaheer wiezien Bialego Lotosu odkryl umiejetnosci Magi Powietrza, szkolil sie w nich w swoim wiezieniu. Kiedy stranicy przyniesli mu jedzenie i kpili z niego Zaheer powiedzila kilka slow Maga Powietrza Laghimy i zaatakowal straznikow magia.

Korra vs Las Duchów Edytuj
Korra attack spirit wild

Korra atakuje Las Duchów.

Po wydarzeniach z Harmonicznej Konwergencji duchowe winorosla oblegaly Miasto Republiki , byly one pozostaloscia Mrocznego Awatara. Korra musila je zwalczyc lecz odrastaly postanowila uzyc Magi duchow , weszla w stan Awatara i dobrze jej szlo do poki winorosla nie odrosly i zaatakowaly sasiedni budynek niszczac go. Korra uratowala ludzi przed glazami.


Korra, Asami Sato vs Gombo Edytuj
Asami electrifies barbarians

Asami wykazuje swoje akrobatyczne umiejętności i pokonuje kilku motocyklistow.

Korra razem z Asami szukaly w Ba Sing Se magow powietrza, po chwili dziewczyny zauwazyly ze motocyklisci kradna pieniadze. Korra postanowila zainterweniowac lecz bez skutku, Gombo zaatakowal ja lecz ona uniknela jego ciosu i magia powietrza zwalila go na ziemie i innych motocyklistow. Asami takze ruszyla do walki zwalila chlopaka z motocyklu i oznajmila Korre ze za nia chce ja ktos zaatakowac. Na koniec Korra walczyla z gombo , Awatar unikala jego ciosow i powalila go magia ziemi odbijajac go z calej sily na ziemie.

Zuko, Tonraq, Desna i Eska vs Gang Zaheera Edytuj

Pan Zuko przybywa na Druku poza więzienia P' Li na Biegunie Północnym, aby poinformować Tonraqa, Desna i Eska, że nie widział żadnych osób, kierując się w stronę obiektu. Ostrzega grupę nadjeżdżającego śnieżycy, która Tonraq natychmiast identyfikuje jako dzieło Zaheera. Obie grupy spotkania natychmiast, z Tonraq uwagi, że może on łatwo uwięzić Zaheera jak on trzynaście lat temu.Plemienny szef próbuje podporządkować sobie Magie powietrza z Magia wody, ale ten jest w stanie uniknąć jego ataków z łatwością.

Desna and Eska fight Ming-Hua

Desna i Eska walcza z Ming-Hua.

Desna i Eska próbują ujarzmić Ming-Hua serią pocisków lodowych, które unika. W rezultacie, bliźniacy wyczarować zapory kolcami lodowa kolejnej próby zatrzymania jej podejście, ale są nieskuteczne jako Ming-Hua tka sobie drogę przez kolce i pułapki je w kolumnach lodowych. Za pomocą wiertła lodu, zrobila tunele w dół do komórki P'Li i uwalnia ja i jej Magie Ognia, ku jej zaskoczeniu.Powrót na powierzchnię z P'Li wiszące na plecach Ming-Hua. Smok Zuko natychmiast atakuje dwóch z wybuchu pożaru, który odbija P'Li, stwierdzając, że ona czekała trzynaście lat i czuje ciepło ponownie przed atakiem Druk wiązką spalania. Czterej przestępcy szybko uciekać. P'Li obejmuje Zaheera i wyraża, jak myślała, że już nigdy nie zobaczy go jeszcze raz, a dwa zaczeli sie calowac namiętnie, ku rozczarowaniu Ghazana.

Kya, Porządek Białego Lotosu vs Zaheer Edytuj

Podczas gdy Ikki i Meelo zaczeli uczyc nowego ucznia Dawa przychodzi Zaheer ktory mowi ze ma na imie Yuru i jest magiem powietrza i chce sie tutaj uczyc. W sao Fu druzyna oglada wspaniale miasto, widzi bardzo duzy pomnik Toph Beifong, potem znajduja sie w pomieszczeniu z tancerkami i poznaja Suyin ktora mowi im ze miasto jest jej. Korra mowi im ze przyszli by szukac magow powietrza i ze sa z Miasta Republiki, Suyin mowi ze tam ma siostre Lin.Meelo szkoli nowych magow mowi im ze maja "być liściem" i wysyła je do paneli szkoleniowych. Wszyscy magowie nieuchronnie zawodzą, aż Zaheer trudu udaje się przez bramy . Kya przybywa i informuje airbenders że Tenzin przybył do Świątyni Północnej i chce resztę magow powietrza w Miescie i ze moze do niego dołączyć. Zaheer pyta, czy Awatar będzie w świątyni.

Kya pulls Zaheer down

Kya sciaga Magia wody Zaheera.

Tymczasem Zaheer przeszukuje biura Tenzina i potknięcia na łańcuszku łożyska pisanie Guru laghima. Ikki wchodzi do pokoju i informuje go, że nikt nie jest dozwolone wewnątrz badania oprócz ojca, ale ona zostaje odrzucona do łóżka przez Kya, który zaczyna przesłuchiwać Zaheer o jego wszechstronnej wiedzy o historii. Kya uznaje Zaheer za kim jest, co skłoniło go do ucieczki do świątyni funkcjonariuszy.Kya zaczyna atakowac Zaheera mimo to , Zaheer wygrywa i ucieka.

Lin Beifong vs Suyin Edytuj
Su uses earth and metal

Suyin walczy z Lin.

Lin nadal jest u terapelty lecz te wspomienia sa dla niej tak ciezkie ze wychodzi lecz po minucie wraca. W myslach widac Lin ktora goni samochod okazuje sie ze w samochodzie jest jej siostra ktora cos ukradla. Lin chce ja aresztowac lecz ta idzie w spokoju, Lin zatrzymuje ja metalowa linka lecz Suyin z sila zrywa ja a Lin otrzymuje cios w twarz potem zostaja skarcone przez Toph. Lin wstaje i idzie do ogrodu, wyzywa Lin na pojedynek, Suyin zaprzecza lecz Lin atakuje zaczyna sie walka, Lin uderza Suyin kamieniemi lecz siostrajest lepsza w magi i bez trudu unika jej ciosow. Kiedy obie wziely potezne glazy zjawia sie Opal ktora zatrzymuje je magia powietrza i krzyczy na nie. Lin mdleje.

Sao Fu vs Gang Zaheera Edytuj
Team Zaheer

Gang Zaheera przylapany przez Bolina i Mako.

W nocy, Zaheer i jego współpracownicy ostatecznie udają się do gościnnyc przez osiedle Suyin Beifong. Pomimo ich wysiłków, aby pozostać niezauważonym, czterech zaskoczyli Pabu, który zaczyna płakać w niebezpieczeństwie mimo początkowo odrzucony przez Bolina. Poza pokój Korra, w Ming-Hua wykorzystuje lód wyciąć małe krążki z okna, pozwalając Zaheerowi ujarzmic Naga. Kiedy pies zostal sparaliżowany, Korra budzi się i zdaje sobie sprawę z obecności grupy. Ona próbuje użyć magi ognia i atakować swoich przeciwników, ale strzał z rzutka w procesie, paraliżuje ją natychmiast i pozwala Ghazanowi do przeprowadzenia jej na ramionach. Poza Bolin i pokoju Mako, Pabu zauważa czterech przestępców ponownie, wołając. Dwaj bracia wychodza na zewnątrz i atakuja czterech przestępców, ale są natychmiast atakowani wszystkimi zywiolami.Zamieszanie na zewnątrz powoduje, że strażnicy dzwonia syrena ostrzegawczą i świecą kilka reflektorów na czterech przestępców, co skłoniło Ming-Hua, aby zauważyć, że próba Grupy, wykorzystać element zaskoczenia nie powiodła się. P'Li zaczela strzelać kilka promieniami spalania zmierzające w stronę strażników, jak i dwóch braci.

Zaheer attack Suyin and Lin

Zaheer leci po Korre.

Bolin i Mako są wyrzucane z powrotem pod wpływem podmuchu, z drugiej strony twierdząc, że nie moga pozwolić na czterech przestępców do opuszczenia miasta z Korra. Asami uczestniczy z braćmi. Suyin i inni członkowie klanu metalu zaczynają śledzić grupe, skutecznie zatrzymując Zaheer i jego współpracowników wewnątrz prowizorycznej metalowej więzienia.Strażnik zamawia czterech przestepcow. Suyin kaze im poddać sie i uwolnić Avatara, tak jak ziemia otaczająca zaczyna się obracać w fosie wypełnionej lawą. Bolin wyraża emocje widząc lawe, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że zdolność Ghazan będzie utrudniać im odzyskanie Korry.

Zaheer próbuje użyć magi powietrza na pokrycie siebie i swoich współpracowników w chmurze dymu, ale jest ograniczony z przewodów metalowych. Kilka strażnikow próbują podporządkować sobie magie powietrza, bezskutecznie. Liczne próby przekroczenia fosę okazać sie nieskuteczne, Suyin i Lin Beifong tworza kopule , Bolin, aby tymczasowo ogłuszyl P'Li uderzając w jej trzecie oko z ziemi. Pomimo problemów nieporozumienia, Bolin udaje się zablokować chi P'Li, podczas gdy dwie siostry zabrac Korre, ku oburzeniu Zaheer . Pomimo prób w magii powietrza, Zaheer ostatecznie jest uziemione przez Suyin, która używa odłamka metalu by przebić jego szybowiec. Zdając sobie sprawę, że nie udało im się, Zaheer wywołuje dużą kopułę powietrza, przez ktora uciekaja.

Mako, Bolin vs Ming-Hua, Ghazan Edytuj
Ming-Hua subdues Mako

Ming-Hua zatrzymuje Mako macka wody.

W gospodzie, Ming-Hua realizuje Mako podczas gdy Bolin próbuje bronić się przed atakami Ghazan. Mako zostaje przykuty do sciany przez macki Ming-Hua. Tymczasem Ghazan strzela trzema pociskami w kierunku Bolina, który skacze do basenu z wodą dla bezpieczeństwa. Ming-Hua mówi Ghazanowi by realizować Asami, lapia ja i wsadzaja do wiezienia ziemi.

W duchu świata, Zaheer twierdzi, że to on jest przeznaczony do zniszczenia całego świata i roślin nasion do nowego świata, aby się rozwijać. Korra wzywa go. Zaheer komplementuje Korra ze jest mądra kobieta, ale stwierdza, że ​​zmiany są nieuniknione, a tym samym nie może być zatrzymany nawet przez Awatara. Sfrustrowana, Korra pyta Zaheera co zamierza z nią zrobić, jeśli nie uda się uchwycić ją, do którego Zaheer niejednoznacznie odpowiada, że ​​będzie wiedziała, na tyle wcześnie, zauważając, że lotos powinien mieć ją teraz. Zaniepokojona, Korra wraca do sfery fizycznej i odkrywa, że ​​powstrzymują ja kaftany i kagańce. Powrót do kryjówki Zaheera i grupy porywaja Mako i Bolina.

Czerwony Lotos vs Magowie Powietrza Edytuj
Red Lotus cornering the airbenders

Gang grozi Tenzinowi i jego uczniom.

Bumi był na dziedzińcu z innymi gdy Tenzin i Meelo zbliżyli się do niego, ostrzegając go, że Zaheer i gang przyjechał i że musi zaczac akcje ewakuacji. Bumi udał się do pokoju medytacji gdzie Kya, Opal medytowaly, Bumi ostrzegl je. Jednak wszyscy wkrótce zostali otoczeni i zebrani by Zaheer, Ghazan i Ming-Hua;Powiedzieli im ze beda bezpieczni kiedy beda pracowac z nimi. Tenzin sie nie zgodzil i zaataowal. Bumi w czasie walki z Ming-Hua zostal zepchniety w przepasc razem z Kya. Meelo, Jinora i Ikki probowaly pomagac w walce. Kai walczyl z P'Li jednak ona wrzucila go w przepasc. Jinora zalamala sie kiedy zobaczyla Kaiego spadajacego.

Czerwony Lotos vs Korra, Drużyna Korry, Klan Metalu, Nomadowie Powietrza i Tonraq Edytuj
P'Li's death

P'Li umiera.

Na pokładzie sterowca Sao Fu, Suyin Beifong proponuje strategię ataku opartego na zasadzce z zachodu, które Lin Beifong odrzuca na rzecz planu obejmującego bardziej zawoalowany sposób z góry.Grupa w dalszym ciągu nie zgadzają się, jaką strategię użyc, co skłoniło Korre aby zauważyć, że wszystkie plany są daremne. Suyin uspokaja Korre, że jest świadoma tego, co wchodzi w grę, biorąc pod uwagę fakt, że Opal jest jednym z więźniów. Korra uznaje matriarchini i proponuje plan , w którym wzięło udział dobrowolnie, poddając się Zaheer. Pomimo zastrzeżeń od innych, Korra uspokaja jej grupe i podkreśla, że ​​utrzymanie powietrza Naród żyje ma kluczowe znaczenie w utrzymaniu równowagi.

W pokoju radiowym , Zaheer otrzymuje wiadomość od Korry, ktora odda sie Zaheerowi. Powrót w sterowiec, Bolin wyraża swoje zaniepokojenie samopoczucie Opal.

Red Lotus reveals plans

Czerwony Lotos straszy Korre.

W jaskiniach w pobliżu Północnej Świątyni Powietrza, ujęta Korra grozi do końca życia członków gangu , co skłoniło Zaheer przypomnieć jej, że nie może uwolnić się od jej platynowych ograniczeń. Ona zauważa, że gang chce ja otruc, Korra nieuchronnie wchodzi w stan Awatara, w celu utrzymania się przy życiu, w którym to momencie gang by ją zakończyć, zapewniając, że cykl Avatara zostaną podzielone. On powtarza cele porządku i stwierdza, że śmierć Korry będzie zapoczątkowaniem nowej ery "prawdziwej wolności", nie wiedząc, że Jinora jest świadkiem wydarzenia rozwijającego się w pobliżu. Zrozpaczona, wraca do swojego ciała. Z powrotem w komorze, w której magowie powietrza są więzieni, Opal prosi Jinora czy znalazła środki na ucieczkę, do której spółka odpowiedzi, że znajdzie sposób, aby uwolnić się wkrótce. Daw z niepokojem zauważa Bumiego i Kya bardzo rannych.

Powrót w komorze komórek Korra, Zaheer nakazuje członkom gangu do administrowania trucizny. Korra zaczyna sie uwalniac magia metalu. Korra oczy zaczynają się świecić od razu, co skłoniło Ming-Hua przygotować swoje macki i Ghazan, tworząc pulę lawy pod spodem Korry. Pokładzie Oogi członkowie zespołu Avatara śledza Kai próbując znaleźć brakującego maga jak również Korre. Kai ostatecznie prowadzi grupę do jaskini ozdobiona licznymi rzeźbami koczowniczych mnichów i mniszek. Tenzin obiecuje znaleźć brakującego maga, przed wyruszeniem do jaskini wraz z innymi do wyszukiwania.

Korra zaczyna mieć halucynacje, trucizna przejmuje jej ciało, widząc Zaheera widzi Amona , który przypomina jej, że świat nie potrzebuje już Avatara. Ona również dostrzega Ghazan przekształconego w Unalaqa, który powtarza punkt Amona i wzywa Korre do poddania się. Ming-Hua nagle pojawia się przekształcona w Vaatu, który Drwi z Korry.

Asami stuns a guard

Asami Sato atakuje straznika.

Z powrotem w komorze, gdzie sa magowie posiadanych, Ikki i Meelo rozpocząć chór skarg od więźniów, którzy zaczynają zapotrzebowanie na wodę. Sfrustrowany, strażnik grozi ukarać magow którzy powodują zamieszanie, aż Pema powołuje się na poczęstunek, podkreślając, że są dzieci, wśród jeńców, jak również niemowleta. Po zwołaniu innym straży, mężczyzna zgadza się i zaczyna dawac wode, zanim zostanie ogłuszony przez podmuch wiatru od Jinory. Opal natychmiast zaczyna pracować na jej kajdanki, ale jest odkryta przez jednego ze strażników, który natychmiast zostal podbitych przez Lin Beifong. Wkrótce bloki Suyin seria pocisków ziemia z drugiej straży, który Asami niezwłocznie ogłusza z jej zelektryfikowanych rękawicy. Ulgą widząc córkę, Suyin przytulila Opal ale szybko zepchnięta przez Bolina, który jest również zachwycony. Jinora przytulila Kai, którego ona przypuszczalnie zabity przez atak spalania P'Li. Lin zaczyna akcje szukania Korry lecz Jinora mowi ze wie gdzie ona jest.

Ming-Hua Electrocuted

Ming-Hua zostaje porazona przez Mako.

Nie można oprzeć się dłużej, w końcu wchodzi Korra w Stan Awatara, co skłoniło Zaheera zamówić innych członków gangu ją zniszczyć. Po wywołanym jej mechanizmem obronnym, Korra łatwo odbija atak Ming-hua i ogłusza ja przez zatrzaskująca ją o ścianę. Zaniepokojony, Tonraq wyrusza, aby pomóc córce podczas gdy Bolin i Mako bitwa z Ghazanem i Ming-Hua. Po realizacji Zaheer, Korra bezskutecznie próbuje uderzać z serii niszczycielskich ataków magi ziemi jako Tenzin. Niedługo potem pojawia sie Tonraq i wzywa innych do pomocy.

Creating a tornado

Jinora ratuje Korre i innych od gangu.

Poza jaskiniami, Zaheer kontynuuje ataki na Korre poprzez manewrowanie w powietrzu iw końcu udaje mu się uderzyć Korre, która wali się na ziemię. Korra podnosi sie i rozpędza się do niego i przygotowuje się do strajku, ale ona znow spada na ziemię po truciznie.Mako i Bolinowi udalo sie pokonac Ghazana. W tym czasie Zaheer probuje udusic Korre i zniszczyc cykl jednak pojawia sie Lin i Suyin zatrzymuja Zaheera, Jinora rusza do Korry, wywoluje silne tornado i wygrywa bitwe.

Zobacz Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki