FANDOM


250px-Poki

Poki

Poki - jest katta skrzydlaty lemur, który żyje w południowej świątyni powietrza. Przyjął i przeszkoleni przez Meelo, pod okiem Tenzina. 


Historia Edytuj

Meelo teaching Poki

Meelo bawi się z Poki

Kiedy Meelo pierwszy przybył do południowej świątyni powietrza, znalazł tam lemura i postanowił nazwać go poki. Krótko po ogłoszeniu Poki jego zwierzątka, Poki wykręcił się z uścisku Meelo i uciekł, co skłoniło młodych Airbender realizować go. Chłopiec dogonił go i dwa nawiązaniu połączenia .Poki zatrzymaliśmy siebie Meelo jako chłopiec próbował nauczyć go kilku sztuczek takich jak "siad" i "rolowania". Jednak zwierzę nie był bardzo zainteresowany i pierwsze próby Meelo miała niewielki sukces, z Poki zawsze jest rozpraszany przez inne rzeczy. Choć szkolenie nie było dobre, Poki pozostały silne przyjaciele z Meelo, chcąc spać w łóżku chłopca. Jednak, w ramach szkolenia, zwierząt kazano spać na ziemi, musiał nauczyć się, że nie był Meelo EQUAL. Poki ostatecznie udało się słuchać Meelo w każdej komendy. Po Harmonicznej Konwerhencji Poki zamieszkal z Meelo na wyspie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki