FANDOM


Monster in vision
Potwor z Wizji
Informacje biograficzne
Narodowość

Brak

Pochodzenie

brak

Wiek

brak

Narodziny

brak

Śmierć

brak

Opis fizyczny
Płeć

Mezczyzna

Oczy

fioletowe

Włosy

brak

Informacje osobowe
Ulubiona broń

Sila

Informacje chronologiczne i polityczne
Zajęcie

potwor

Przynależność

brak

Debiut

Strzelanina cześć 1

Ostatni występ

Strzelanina cześć 1

Potwór z wizji jest to potwor wystepujacy w komiksie Strzelanina cześć 1.Jest bradzo poterzny .


Historia Edytuj

Aang ponownie brakowało wszystkiego , ponieważobjawienie Yangchen inagle wizji potwornej istoty niszcząc porozumienia wydaje się nim. Chwilę później , Yangchen znika , chociażwizja dał mu pewności siebie , by przeforsować i przerwać Satoru i Toph . Zaczyna tłumaczyć, żerafineria nie zostały zbudowane na ziemi świętej do Nomadów powietrza, ale przed Satoru można mówić , Toph wtrąca , mówiąc mu, żeteren został opuszczony i że Satoru i jego wujek miał prawo do budowy tam i zrobić Powierzchnia użyteczna ponownie. Aang stara się wyjaśnić , że jest coś złego się dzieje , ale jego obawy są spełnione z otwartymi sceptycyzmu , kiedy nie można nawet wytłumaczyć Toph , cokompletne problem jest . Katara dołącza się do rozmowy , przypominając Aang rzeki . Widząc Airbender w takim niedowierzaniem , Satoru twierdzi, żerafineria nie zanieczyszczają rzekę . Nikt nie wierzy mu aż Toph i porusza się do przodu , kładąc dłoń na jego piersi , pyta się powtarzać . Po przeczytaniu jego bicie serca , ona twierdzi , że on mówi prawdę , choć jest ona odsunęła się wkrótce potem przez Aang .

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki