FANDOM


Real-world
Odcinek-Powrót do Omashu
"Powrót do Omashu"
Informacje
Księga

Ziemia

Odcinek

23/61

Premiera
(Polska)

15 lutego 2009

Położenie odcinka
← Poprzedni

Jaskinia Dwojga Kochanków (odcinek)

Następny →

Bagno (odcinek)

[[Transkrypt:{{{nazwa}}}|Transkrypt]]

Powrót do Omashu (ang. Return to Omashu) to dwudziesty trzeci odcinek serialu animowanego Awatar: Legenda Aanga. Jego premiera miała miejsce 7 kwietnia 2006 roku w Stanach Zjednoczonych i 14 lutego 2009 roku w Polsce.

Streszczenie Edytuj

Aang, Katara i Sokka w końcu docierają do Omashu. Jest ono jednak zajęte przez Naród Ognia. Nazywa się teraz Nowe Ozai. Przyjaciele dostają się do niego kanałami. W tym samym czasie księżniczka Azula po nieudanej próbie schwytania Zuko, prosi o pomoc przyjaciółki-Mai oraz Ty Lee.W czasie pobytu w nowym Ozai. Przyjaciele pomagają uciec mieszkańcom miasta jednak do mieszkanców dołącza brat Mai. Następuje wymiana, która nie miała skutku. Rozpoczyna się walka. Aang rozmawia z Bumim który doradza mu znalezienie nauczyciela magii ziemi który czeka i słucha, zanim uderzy. Grupa wyrusza na poszukiwanie nauczyciela magi ziemi. Nowym celem Azuli staje się awatar.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.