FANDOM


Real-world
Odcinek-Przynęta
"Przynęta"
Informacje
Księga

Duchy

Odcinek

18/52

Premiera
(Polska)

26 lutego 2014

Położenie odcinka
← Poprzedni

Rozjemcy

Następny →

Początki, część 1

[[Transkrypt:{{{nazwa}}}|Transkrypt]]

Przynęta (ang. The Sting) to osiemnasty odcinek serialu animowanego Legenda Korry. Jego premiera miała miejsce 11 października 2013 roku w Stanach Zjednoczonych i 26 lutego 2014 roku w Polsce.

Streszczenie Edytuj

Korra zostaje odnaleziona przez magow ognia na tajemniczej wyspie wszystko zapomina.


Opis Edytuj

Statek towarowy podróży na południe , gdy nagle bomby są wyrzucane na pokładzie. Kiedy kapitan zaalarmował załogę ataku waterbenders zasadzkę statek. Załogi , któremu udało się uciec skomentował, że " Varrick nie byłby szczęśliwy ."Poza południowym portalu Duch , Desna i Eska czekali na ich ojca . Unalaq wyszedł z portalu spirytusowego , powodując jego syna na pytanie , czy był w świecie duchów , ale szczotkowanego Desna na bok i zapytał jego childrenabout awatara w pobytu. Eska stwierdziła, że​​Avatar nie żyje , a Desna skomentował , że ciemne duchy były poza kontrolą, pozostawiając Unalaq rozczarowany. Na Republic City, Varrick jest wietrzenie jego film propagandowy , Przygody Nuktuk : Hero of the South . Ciepłe przyjęcie doprowadziło Varrick uznaniu Bolin jako gwiazda i że przeprowadzki pozwoli im pozyskać wsparcie przeciwko Północy i ostatecznie przekonać prezydenta Raiko do pomocy w Plemienia Wody wojny domowej . Sukces doprowadził do komentarza Bolin sprawie dużego chemii między nim i Ginger , ale dziewczyna skomentowałchemia istniały tylko na ekranie przed spacerem . Tymczasem Zhu Li powiedział jej szef , że ładunek został schwytany , zanim Varrick opuścił scenę.Kwestionowanie Mako pomysły 
200px-Questioning Mako's ideas

Przesluchanie

W Komendzie Głównej Policji , Asami był zrozpaczony na ataki i martwi jej przyszłości firmy . Mako pocieszył ją , mówiąc jej, że Chief Lin Beifong było kwestionowanie kapitanowi statku . Lu i Gang podkreślił, że jest topraca na północy, do umowy Lin . Kiedy kapitan wspomniał , że bomby nie miał bezpieczniki ale były raczej zdalnie zdetonowana , Mako powiązane go do bombardowania Centrum Kultury . Tymczasem Varrick wszedł do pokoju , aby pocieszyć zmartwionego Asami . Mako pokazał Lin i kapitanpilot zdalnego detonatora , a podejrzany bombardowania , ale kapitan identified żaden z nich . Mako zaproponował operację aresztować osoby odpowiedzialne , ale jego pomysł został zestrzelony . Poza siedzibą , Mako opisał swoją pracę do Asami : Ustaw statek przynęty i uchwycić sprawców . Był jednak zniechęcony z powodu braku wsparcia ze Beifong i że mógł być wydalony , jakby był na odkrycie pracy za jej plecami . Z naciskiem Asami jest , Mako zdecydował się przeprowadzić operację , z Varrick dostarczenie statku. Mako z ofertami potrójnej ZagrożeniaZ nigdzie obrócić , Mako i Asami zatrudnić triadę Triple Threat , aby im pomóc .
200px-Mako hiring the Triple Threats

Z żadnym innym, aby włączyć, Mako i Asami zatrudnić Triad Triple Threat, aby im pomóc.

Poza Future Industries, puste skrzynie są ładowane na statek . Mako stwierdził wymagającą dodatkowej siły roboczej , z Asami sugerując Korra . Mako była niespokojna z sugestią i wymówki , że Korra był niedostępny do pomocy . Postanowił odnaleźć swojego brata , aleearthbender odmówił pomocy, podając stare przypadki Mako odmówiły mu pomóc, gdy poprosił o pomoc . W ostateczności , Mako postanowił liny w Triple Triad zagrożeniami , z obietnicą Korra przywrócenia Shady Shin zginanie i Asami zapewniająctriad nowy, top -of -the -line pojazdów.Na wysyłki na obszarze ataku, Mako i Asami były rozmowy z rozmowny Dwa Ping Toed . Rozmowa w końcu poszedł do Mako randkowych Avatarem , który Mako niespokojnie przesuwać . Kiedy ping nie może przestać mówić , Mako wspomniał, że zerwała z Korra , ku zaskoczeniu Asami i niedowierzania , a humor potrójnej zagrożeń " i wyśmianie . Ginger złyBolin pozostaje w błąd na temat różnicy między Ginger , osoba , i Ginger ,postaci.
Ginger annoyed

Ginger gra z Bolinem

Tymczasem Bolin jest filmowanie w Nuktuk zapisywaniaZrabowane Ginger blisko śmierci. Zamiast po skrypt , Bolin postanowił pocałować Ginger , ku jej obrzydzeniem. Varrick skrytykował Bolin za nieprzestrzeganie skrypt , ale szybko zmienił zdanie , a następnie planu Bolin jest . Bolin flirtował z Ginger , co sugeruje , że lubi całować też, powodujączdegustowana dziewczyna opuścić i że kocha Nuktuk i nie Bolin , mimo earthbender zarzut i naciskiem . Powrót na statek , Ping objawił Mako i Asami , że jego pseudonim " Two Toed " było spowodowane go o dwa dodatkowe palce. Mako zastanawiałem się, dlaczegoatak nie doszło i postanowiłem sprawdzić na innych członków , tylko dlatego, że były one podwójnie przekreślony : Triple Zagrożenia zostały wypłacone zachować Mako i Asami rozproszony . Mako powiedział Asami triady za zdradę i obaj uciekli na motorówki , z Triple zagrożeń prowadzących do nich . W końcu udało się wstrząsnąć triady i powrócić do kontynentalnej części miasta Republic. Mako powiedział Asami jego odkrycia , powodując Asami się martwić . Asami pocałunki MakoZnalezienie komfort w Mako teraz , że stracił wszystko , pocałunki Asami niego.
Asami kisses Mako

Asami pod wpływem emocji całuje Mako.

Zarówno spieszyć z powrotem do przyszłości Industries , tylko znaleźćcały magazyn jest pusty . Asami zrezygnował , pomimo utrzymywania Mako jest . Kiedy Mako oświadczył, że nie dał się , Asami pocałunki Mako , tylko otrząsnąć się w szoku i przeprasza . Mako w lewo, aby znaleźć dowody .Następnego dnia, Mako zagrożone Ping ujawnić , kto zatrudnił triady . Ping wyznaje, że były one tylko zbliżył przez pośrednika , który twierdził , że jego szef zapłaci je zachowaćduo rozproszony . Mako później podchodzi Bolin , chcąc zapytania Varrick , ale został zignorowany , dopóki nie został powołany Nuktuk . Earthbender powiedział bratu , że miał jakąś scenę pirotechnicznych do działania , zanim śpieszył się do sceny. Podczas filmowania , Mako zauważyłem eksplozje i poprosił technika jak eksplozje były sfałszowane . Technik odpowiedział, że eksplozje używane zdalnego detonatora , pokazując Mako pilota, który był podobny do używanego przez Agni Kai Triady podczas bombardowania centrum kultury . 
200px-Mako suspects Varrick

Mako kloci sie

Mako podejrzewa VarrickPodejrzewając Varrick się za wszystkimi atakami , Mako określa się znaleźć dowód na kopii go.Powrót na przyszłych Industries, Mako wchodzi biuro Asami , informuj , że odkrył osobę, która je powołała. Szybko jednak zorientował się, że Varrick kupił kontrolny Future branż zainteresowanie , uratowanie firmy od bankructwa raz. Varrick czyni całkowicie niesubtelne uwagę , że pomagając Asami uczyni go bogatszym . Asami pyta Mako ktosprawcą , którefirebender , wiedząc, że byłoby1393145 638880156135170 988879634 nMędrcy pożaru znaleziono Korra , wyrzucane na brzeg plaży .trzeba więcej dowodów , aby oskarżyć Varrick , odpowiedział , że był naprawdę blisko , a on wypełnić ją później
Fire Sages and Korra

Korra na wyspie z magami ognia

.Na plaży , Korra było wyrzucane na brzeg i obudziłem się znaleźć trzy przeciwpożarowe Mędrców wokół niej. Defensywnie , rzuciła je na bok z airbending . Kiedyszef mędrzec powiedział Korra byli tam jej pomóc ,Avatar nie ma pojęcia o jej zamieszczonego tożsamości. Kiedy dalej przesłuchiwany , jak zakończyła się ona na wyspie , ona pokazuje, że nie miała pamięci przed zawaleniem .

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki