FANDOM


250px-Shung
Shung
Informacje biograficzne
Narodowość

Nomadzi Powietrza

Pochodzenie

Nomadzi Powietrza

Opis fizyczny
Płeć

Mężczyzna

Oczy

Brazowe

Informacje chronologiczne i polityczne
Debiut

Odcinki/Wojna domowa

Ostatni występ

Odcinki/Wojna domowa

Shung jest nadzorcą południowej świątyni powietrza i liderem Acolytes lotniczych, które znajdują się tam. Osobiście przywitał Tenzina i jego rodzinę po ich przybyciu do świątyni powietrza, prysznica im prezenty.

Historia Edytuj

Abbot Shung przywitał Tenzin i jego rodziny w sposób ciepły i gościnny, kiedy dotarli do południowej świątyni powietrza w 171 AG. Miał przyjemność powitać airbending pana ponownie do świątyni, i był chętny do ulegania jego każde życzenie. Aby powitać rodzinę do świątyni powietrza, którą przygotowaliśmy kilka prezentów dla nich. Miał odnowiony starożytne golarki głowy Airbender specjalnie dla Tenzina i przygotował duży bukiet kwiatów górskich Pema, czci Ją jako Matkę następnej generacji airbenders. Zanim jednak mógł kontynuować rozmowę, był skoczył przez Meelo, który z dumą pokazywał jego ojciec się katta skrzydlate lemur złapał i nazwany Poki.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki