FANDOM


Straszny więzień
Straszny Wiezien
Informacje biograficzne
Narodowość

Krolestwo ziemi

Pochodzenie

Krolestwo ziemi

Wiek

brak

Narodziny

brak

Śmierć

brak

Opis fizyczny
Płeć

Mezczyzna

Oczy

zielone

Włosy

lysy

Informacje osobowe
Ulubiona broń

cialo

Informacje chronologiczne i polityczne
Zajęcie

Wiezien

Przynależność

Wiezien

Debiut

Dzien Avatara

Ostatni występ

Dzien Avatara

Straszny więzień był jednym z ludzi więzionych w więzieniu Chin Village. Miał silny build, kolczyki w obu uszach, i duży wąż tatuaż, który pokrywa górną część klatki piersiowej i zsunął w dół prawą rękę.


Historia Edytuj

Straszny więzień spotkał Aang, gdy ten został uwięziony przez mieszczan z Chin wsi za zamordowanie swojego bohatera, Chin Wielkiej, i musiał czekać na Katara i Sokka, aby powrócić z Kyoshi Island dowodów jego niewinności.Więzień wyszedł z cienia i skomentował, że od Aang miał łysą głowę i "Nice" tatuaże, to on zmieścić w bardzo dobrze z innymi więźniami. Oskarżył w Aanga, ale powstrzymują łańcuchu na szyi. Jak dzień ciągnął przerażające więzień, Aang, i kilka innych więźniów znaleziono siedzi w kręgu, mówiąc o Aang miłość kłopoty z Katara. Jego głos był bardzo łagodny, gdy zapewnił Aang, że Katara przyjdzie wokół jeśli będzie tylko "trzymaj się". Gdy Aang wątpił to przerażające więzień odpowiedział, że Aang był "inteligentny, przystojny, zabawny, nie wspominając [był] Avatara".

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki