FANDOM


Szamanka
Szamanka
Informacje biograficzne
Narodowość

Narod Ognia

Pochodzenie

Narod Ognia

Opis fizyczny
Płeć

Kobieta

Oczy

Brązowe

Włosy

szare

Informacje osobowe
Ulubiona broń

Magia Ognia

Informacje chronologiczne i polityczne
Zajęcie

Szamanka

Przynależność

Szamanka

Debiut

Początki

Ostatni występ

Początki

Szamanka  jest magiem ognia który pracuje obok Mędrców Pożarnej w Bhanti Village, w świątyni, znajduje się na odległej wyspie Narodu Ognia, gdzie ona ma tendencję do stada latającego bizona. Jest duchowym ekspert, który wykorzystuje swoje zdolności, aby wyczuć ciemne duchy, jak ona wykazano w 171 ASC, kiedy ona tendencję do amnezję Avatar Korra. 


Historia Edytuj

200px-Fire Sages overlooking Korra's healing.png

Szamanka pyta sie Korry kim jest.

W 171 ASC, szaman podszedł grupy mędrców Pożarnej, którzy przeprowadzili nieprzytomnego Korra, prosząc ją o pomoc w tendencję do Awatara, który pojawił amnezję. Używanie jej firebending, ona ustalić, że ciemny duch opętał Korra i karmiła na energii Ducha Avatar, zanim szybko zamawiania mędrców zanurzać Avatarem w kałuży wody duchów.Kiedy Avatar pojawiły się, szaman zakwestionował ją, czy był świadomy swojej tożsamości przed prowadząc ją na dziedziniec, gdzie powiedziała Korra o stada żubrów latania, że jej ludzie zostali podniesienie od Hundred wojny Roku. Zauważyła, że ​​Korra miał mało czasu do stracenia, jak Harmonic Convergence było tylko kilka tygodni z dala, i przedstawił Avatara z latającego bizona, który opuścił natychmiast zamknąć portal Ducha w Bieguna Południowego. 

Magia Edytuj

Shaman firebending.png

Szamanka wykrywa ciemna moc

Z jej rozległej wiedzy w sprawach duchowych, szaman jest w stanie za pomocą ognia wyczuć chi ścieżek i zinterpretować energię duchową, podobną do uzdrowienia. Jest także wiedzę w hodowli zwierząt, które były w stanie często stada żubrów latania ponad pół wieku.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki