FANDOM


Terra Triad
Triada Terra
Informacje
Liderzy

Suyin

Członkowie

Suyin (dawniej)

Założyciel(e)

Suyin

Cel

Kradziez cennych przedmiotow

Status

Aktywna

Informacje chronologiczne
Debiut

Odcinki/Klan Metalu

Triada Terra to jednostka zorganizowana przestępczość, składająca się wyłącznie z Magow Ziemi ktora działa w Miescie Republiki od co najmniej 140 AG.


Historia Edytuj

Suyin and the Triad

Suyin z druzyna przylapani przez Lin.

Toph miała drugą córkę, po Lin, Suyin. Ale tym razem to nie był ojciec Lin, ale inny mężczyzna. Suyin odziedziczył moc kontrolowania Ziemię i sub-umiejętności Kontroli Metal.Była młoda, była częścią zespołu o nazwie Earth Band, zostali oskarżeni o kradzież rzeczy. Pewnego dnia, Lin przyszla do domu, w którym mieszkała i znalazla zespół z torbą pełną szlachetnych kamieni, Lin wiedział, że skradziono biżuterię, a nie powiedział Suyin.

Kolejny dzień, Lin goniła samochód, który został skradziony, a samochód rozbił się, a zespół opuścił Ziemię i Lin był wstrząśnięty, kiedy zobaczyla swoją siostrę z samochodu. Lin i Suyin zaczely sie klocic , Lin złapała metalowa linka Suyin ale ta sila zerwala ja, Lin otrzymala duza rane na policzku. Potem Lin i Suyin zostal skarcone przez Toph.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki