FANDOM


Wolves

Wilki

Wilk zwierzęta żyjące na południu i na Biegunie Północnym. Są małe i pokryte są grubą warstwą futra raczej krótki. Do góry do tyłu, głowa i ogon, futro, szary, a na dole - biały. Wilki mają duże potężne szczęki. Żyją w małych stadach i są bardzo agresywne, więc osoba lepiej nie spotkać się z nimi jeden na jednego. Na małej stado wilków w sześciu zwierząt i Noatak, Tarrlok wyszkolonego magii krwi.


Historia Edytuj

Young Tarrlok bloodbending animals

Tarrlok jako dziecko uczy sie Magi krwi na wilkach.

Jakiś czas po 133 ASC, w jego poszukiwaniu zemsty Republic City, Yakone zaczął nauczać jego synów, Tarrlok i Noatak, nielegalne sztuki bloodbending, zmuszając ich do wykonywania tej techniki na stado wilków. Tarrlok za złe praktyki bloodbending na uświadomienie sobie, że to spowodowało ból stworzenia, podczas gdy jego brat, Noatak, nie czuję tego samego empatii. Noatak bloodbent wilki z łatwością, nawet przeciągając je na ziemię i zmuszając ich stanąć na tylnych łapach i łuk.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki