FANDOM


250px-Yee-Li
Yee-Li
Informacje biograficzne
Narodowość

Krolestwo ziemi

Pochodzenie

Krolestwo ziemi

Wiek

brak

Narodziny

brak

Śmierć

brak

Opis fizyczny
Płeć

Kobieta

Oczy

brazowe

Włosy

brazowe

Informacje osobowe
Ulubiona broń

Magia Powietrza

Informacje chronologiczne i polityczne
Zajęcie

Brak

Przynależność

Oficjalny Fan Klub Avatara Aanga

Debiut

Obietnica

Yee-Li to jedena z założycielek Dzienniku Fan Clubu Aanga. Była później uczył sposobów Nomadów powietrza przez Aanga się i stał się jednym z pierwszych Acolytes Air.


Historia Edytuj

Field trip

Yee-Li zadowolona ze jedzie na wycieczke

Po zakończeniu rozmów pokojowych w Yu Dao, Yee - Li uczestniczyli w bankiecie z okazji nowo wybranego rządu koalicyjnego miasta. Gdy Sokka powiedział jej spróbować danie kaczka żółwia , odmówiła grzecznie , stwierdzając, żeAir Ministranci następnie praktykę Air Nomad wegetarianizmu . Gdy Aang dołączył do ich grupy , Yee - Li podekscytowany , aby usłyszeć go poinformować, że będzie towarzyszący munastępnego dnia na wycieczce było .

Yee - Li był zachwycony , aby dowiedzieć się więcej o Festiwalu Yangchen i podekscytowany perspektywą , aby móc grać w swoje talerze w ramach obchodów . Kiedy Toph odmówił łuk na pomnik , który byłpierwszą częścią uroczystości i obraził się wakacje , Aang nauczył Yee -Li i innych Akolitów żeprawda Air Nomad pozwala obelgi przekazać je w celu zachowania wewnętrznego spokoju . Yee - Li nie uczestniczyć w ceremonii kłaniając i jej emocje na obchody święto wzrosła dopiero po tym , wykrzykując , że już być niesamowite. W następnym etapie , wyjęła jej talerze i dołączył Aang w tworzeniu muzyki tradycyjnej Air Nomad towarzyszyć spacer Grupy wobec świętej łące , gdzie zostały wyznaczone , aby cieszyć się uroczysty posiłek. Jednak jej wejście muzyczne pogarsza Toph , którzy w końcu użyła metalbending zniszczyć urządzenie.

Trespassing on the refinery's grounds

Mimo, że początkowo zainteresowane o legalności swoich działań, Yee-Li szczęśliwie po Aang i innych, na terenie prywatnej ziemnych Ognia rafinerii do zbadania prowadzenie Yangchen za.

Ich spacer doprowadził ich do miasta , który został zbudowany na szczycie świętej łąki , powodując Yee - Li być równie zrozpaczony jak Aang . Gdygrupa odważył przez miasto , towarzyszyła Aang , Katara i inne Akolitów powietrza w kierunku obszaru ogrodzony - off , z któregoodrażający zapach powstały. Gdy Aang wskazano jadą ominąć płot , że obawy co do legalności tego działania , choć Aang szczotkowane je stwierdzając , że toogrodzenie , które nie powinno tam być , a nie oni. Gdy Aang następnie użył earthbending i airbending podnieść ich całego ogrodzenia , zawołała radośnie , jak kocha byciepowietrza Akolita . Jednak wkrótce potem , że zostały odkryte i zaatakowany przez czterech strażników rafinerii , którzy chcieli wyrzucić ich z prywatnych powodów do wkroczenia .

Ona po raz kolejny otrzymał lekcję na temat Air Nomad tradycji : uniknąć konfliktu , chyba że jest to absolutnie konieczne , a nawet wtedy , kontakt powinien być ograniczony do minimum . Wraz z innymi akolitów, że brawa Aang za demonstrację lekcji za pomocą jego airbending niech strażnicy atakują pukać się nawzajem. Uczęszczała objazd Earthen Pożarnej Rafinerii z innymi, choć martwi się , kiedy Aang wzrósł ponownie wpatrywał się w odległości do objawienia Yangchen jest , który był widoczny tylko dla niego .

Ogodei captured three Air Acolytes

Yee-Li zostala schwytana razem z Xing Ying i Jingbo przez Ogodei.

Kiedy Lao Beifong nakazał Banda Nosorożców eskortować klub avatara i akolitów powietrza na terenie rafinerii, Xing Ying był zdezorientowany, dlaczego Aang i pozostali przybrał postawę bojową, zgadzając się z Yee-Li, że to szalone, jak wiele zasad mieli już złamane jako akolicy. Jak bitwa wybuchła akolikom kazano znaleźć bezpieczniejsze miejsce, choć znaleźli ich droga zostala zablokowana przez Ogodei, który groził im.

Xing Ying i Yee-Li zostały zapisane przez Jingbo, który prowadził Banda Nosorożców za pomocą wózka widłowego. Xing Ying zatrzymała młodzik z pościgu Ogodei.Ogodei podkradl się do nich, i zostali przywiązani metalowym łańcuchem, a Jingbo została, schwytany za kołnierz. Zostal wkrotce uratowany przez Toph.


Charakter Edytuj

Yee-Li proposal 2

Yee-Li ukazuje swoj sympatyczny i przyjacielski charakter.

Yee-li jest bardzo pomocna i przyjacielska.Jej charakter jest bardzo spokojny i opanowany potrafi dogadac sie z kazdym i zaprzyjazniac.Dazy Aanga wielkim szacunkiem i chwala.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki