FANDOM


Earth Kingdom emblem
Bison rustlers
Złodzieje bizonów
Informacje
Liderzy

Ganbat

Członkowie

Obozowicze przy Świątyni

Założyciel(e)

Hou-Ting

Cel

Porywanie Latających Bizonów

Status

Zamknieta

Informacje chronologiczne
Debiut

Pierwotni Magowie Powietrza

Ostatni występ

Pierwotni Magowie Powietrza

Złodzieje bizonów są to kłusownicy, którzy przede wszystkim rozstawiaja pułapki dla mlodych Latajacych bizonow w pobliżu Świątyni Północnej powietrza do sprzedaży na czarnym rynku, w tym egzotycznych zakładów spożywczych na Górnym Pierścieniu Ba Sing Se.

Historia Edytuj

Bison rustlers proposal

Ganbat z porwanymi bizonami.

W 171 AG, grupa zaczeła działać bardziej potajemnie ze względu na przybycie wielu magow powietrza do świątyni Północnej. Pomimo prób pozostają nieodkrytych, kłusownicy porwali Jinora i Kai, by sprzedać dwa w Ba Sing Se wraz z czterema nowo narodzonycmi cieletami. Jednak Jinora była w stanie wykorzystać jej połączenie z duchami, aby ostrzec Bum-Ju o jej położeniu, co skłoniło do ducha, który w związku z tym informujemy Bumi zebranych wszystkich rekrutów prowadzić w zasadzce z kempingów. Potem grupa zostala pokonana i zlapana.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki