FANDOM


Ember Island Arcade.png

Okladka komiksu

Zagraj na Wyspie Ember jest komiks, który został opublikowany przez Dark Horse Comics w obchodach "Free Comic Book Day".


Opis Edytuj

Azula with Aang figurine.png

Azula figurka Aanga

Podziwiając swój pobyt na wyspie Ember , Lo i Li wprowadzenie młodzieży do popularnej Ember Wyspa Arcade . Znalazłszy się nudzić na prosty stoisku rzucanie - gry , Zuko , Mai i Ty Lee odpowiedzi na Azula w boczek przyjść zobaczyć inną grę . Azula wyjaśnia, że ​​jest to ulica Bender ,gra walki , w którym dwóch graczy kontrolować własne figurki wojowników i ich walczą ze sobą , aż jeden zwycięzca stoi . Azula , który zdobywa Ulica Bender z innymi dziećmi w pasażu przez cały weekend , sugeruje, że ona i jej brat walczą ze sobą w grze ,propozycja Zuko akceptuje tylko wtedy, gdy Azula odzywki go , wybierając figurkę Aang jak jej gra kawałek .

Po złożeniu kawałek srebra w urządzeniu , Zuko wybiera figurkę , który został wzorowany na Jego podobieństwo . Mai pytania niedowierzaniem o tym, czy Zuko naprawdę wybrał własny charakter, rozmowy , które rozprasza księcia na tyle długo Azula aby jej figurka uderzyć Zuko jest . Zuko protestuje , że jest to niesprawiedliwe , bo nie wie, jak grać . Azula wyjaśnia szczegóły gry : dwa metalowe pręty znajdujące się poza mini arenie kontrolować ruchy odpowiedniej postaci. Przycisków na prętach powodujeznaków użyć ataku , a gdyznak został trafiony trzy razy , że postać traci wszystkie swoje paski życia i traci . W związku z tym , Zuko ma teraz tylko dwa paski życia w lewo .Po wznowieniu gry, Zuko zajmuje jego pierwszy cios na Azula jest Aang figurki, więc dwa są teraz równomiernie strzelił. W odwecie, Azula wykorzystuje "super atak"
Zuko torches the game.png

Zuko przypadkowo niszczy gre

przez firebending do prętów metalowych i uczynienie jej postać hit Zuko, mimo że nie wspomniano ten obiekt gry do Zuko wcześniej. Znając jej brat ma tylko jeden pasek życia w lewo, Azula decyduje się przedwcześnie, że będzie ona na pewno wygra. To rozwściecza Zuko do tego stopnia, że ​​kiedy próbuje wykorzystać swój firebending super-atak, cała gra staje w płomieniach. Jak oni opuścić, nastolatki ze sobą rozmawiać o efektach Ulica Bendera na ludzi, z Ty Lee żartując, że ostrzeżenia na grze powinien przeczytać "Nie Zukos dozwolone."


Nastepny Komiks Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki