FANDOM


Water Tribe emblem.png Kuvira's army icon.png
Zhu Li Moon
竹瀝月亮
Zhu Li Moon
Informacje biograficzne
Znany także jako

Zhu Li

Narodowość

Plemiona Wody

Pochodzenie

Południowe Plemię Wody

Narodziny

Brak

Opis fizyczny
Płeć

Kobieta

Oczy

Szare

Włosy

Brązowe

Skóra

Śniada

Informacje osobowe
Zainteresowania miłosne

Varrick (mąż)

Sojusznicy

Varrick, Drużyna Awatara, rodzina Beifong, Tenzin

Wrogowie

Kuvira, Baatar Jr.

Ulubiona broń

Mechaniczna zbroja

Informacje chronologiczne i polityczne
Zajęcie

Partnerka biznesowa

Pozycja

Szeregowa w armii Imperium Ziemi (dawniej)

Przynależność

Zakłady Varricka

Debiut

Duch rebeliantów

Ostatni występ

Ostatnia Bitwa

Aktorka

Stephanie Sheh

Zhu Li- jest asystentką Varrick'a, pomaga przy każdym jego zleceniu. Jest spokojną kobietą, miłą, cichą i pomocną .Występuje w drugiej, trzeciej i czwartej księdze Legendy Korry.


Historia Edytuj

W południowym Plemieniu Wody Edytuj

Zhu Li była obecnya na jachcie Varricka gdy Asami i Bolin weszli na pokład w celu negocjowania transakcji biznesowych z bogatym potentatem. Podała nowoprzybyłym herbatę i włączyła projektor na polecenie Varrica by pokazać ruchome obrazy. Później wróciła do podawania napojów gościom i wypełniania poleceń pracodawcy, pomagała nawet Asami wstać po jej niewielkim upadku, po czym, znów staneł w tyle.

Zhu Li uczestniczyła później w bankiecie Festivalu Duchów i usiadła przy tym samym stole co Varrick, Ginger, Bolin i Mako. 
200px-Zhu Li and Varrick.png

Varrick przypominając Zhu Li , aby dała mu przepis na jarmuż ciastka.

Po tym jak Północne Plemię Wody zaatakowało południe, Zhu Li towarzyszyła Varrickowi na spotkaniu z Tonraq i Senną w ich domu, w którym sprawy okupacjii miały być omawiane. Nadal wiernie wykonywała polecenia swojego pracodawcy odpowiadając na jego pytanie, za nim zrozumiała, że to pytanie retoryczne .

Po nieudanej próbie porwania Unalaq przez południowych rebeliantów, Varrick musiał się ukrywać, a Zhu Li nigdy nie opuściła jego strony, ukrywając się razem z nim. Wspólnie ukryli się wewnątrz wypchanego dziobakoniedźwiedzia znajdującego się w salonie Varrica. Dzięki temu uniknął on aresztowania przez wojska Północy, gdy to przyło, aby przeszukać dom . Podczas gdy jej pracodawca rozmawiał z Asami, Bolinem i Mako, którzy byli obecni w salonie, Zhu Li zaproponowała im gorącą herbatę. Przeprosiła za brak miodu, obwiniając ich kryjówkę o ten brak. Zhu Li wyciągneła zwitek yuanów z zza posągu. Varrick prosił, Bolina aby ten użył ich jako łapówki podczas procesu tak, by buntownicy zostali uwolnieni.

Zhu Li pozostała z Varrick'em wewnątrz " Ping Ping ", pluszowego dziobakoniedźwiedzia , używając go jako przebrania
200px-Varrick brainstorming.png

Zhu li trenuje szefa

by uciec z Południowego Plemienia, z Bolinem udającym właściciela Ping Ping . Gdy zatrzymał ich żołnierz północnego plemienia z pytaniem, czyzwierzę było licencjonowane , Zhu Li według instrukcji Varrica wypchneła dużo yuanów z niedźwiedzia, tworząc zamieszanie podczas którego byli w stanie uniknąć strażników. Zhu Li pozostałz Varrick'em wewnątrz niedźwiedzia, nawet po wprowadzeniu go na łodź, ponieważ pracodawca nie chciał wyjść z ukrycia , dopóki nie był przekonany , że byłi oni całkowicie bezpieczni. Po przybyciu do Miasta Republiki, Zhu Li natychmiast zaplanowała spotkanie z prezydentem Raiko na życzenie swojego pracodawcy. Gdy przyjęcie się zaczynało, Zhu Li podąrzała za szefem, niosąc całyjego bagaż. Później znalazła jakieś eleganckie ubrania dla Bolina gdy został on zaproszony przez Varrick, by doświadczyć bogatego życia w mieście. Jako lojalny pracownik, nigdy nie opuściła Varricka i dbała o każdą jego potrzebę. Kiedy biznesmen chciał stworzyć burzę mózgów, przyniosła mu wszystkie potrzebne materiały, a mianowicie stojak do powieszenia góry nogami i talerz z ostrą papryką.
Zhu Li with glider pack.png

Zhu Li uciekł z więzienia z Varrick użyciu pakiet szybowiec .

Gdy Varrick wypowiadał losowe słowa, Zhu Li zapisywała je i przekazywała je do zespołu rozwoju ' Varrick Global Industries '.

Po odkryciu przez policję że to Varric chciał porwać prezydenta Raiko, został on aresztowany. Zhu Li pozostała wierna swojemu szefowi idąc z nim do więzienia mimo że nic nie zrobiła.

Kiedy Miasto Republika zostało zaatakowane przez Vaatu, cela Varricka została przypadkowo zniszczona. Rozkazał on Zhu Li rozpoczęcie operacji "Wolność", była on przywiązana do plecaka szybowca na jej plecach i trzymając biznesmena, wyskoczyła by przy urzyciu sztucznych skrzydeł szybować daleko do wolności.

Nowa Era Edytuj

Jak Zaofu przygotowuje do uszczelniania swoje budynki w nocy, Korra i jej grupa zjeść obiad z rodziną Suyin i spotkać jej męża, Baatar, a najstarszy syn, którego ona wprowadza jako architekta i inżyniera odpowiedzialnego za rozwój miasta. Opal i Bolin w rozmowie podczas kolacji coraz bardziej przyciąga maga. Tymczasem Suyin pyta Korre jak jej poszukiwanie magow , do którego młody Awatar odpowiada, że ​​to nie było tak udane, jak planowano. Ona przypomina zespołowi ostatnio ratowania magow z aresztu Ziemia Królowej w Hou-Ting, skłania Suyin o stwierdzenie, że zasada ziemi monarchy jest przestarzała i musi ewoluować wraz z narodem. Jak Lin robi żartobliwy komentarz o pozornej wiedzy Suyin w sprawach globalnych, Varrick i Zhu Li wchodza do jadalni, ku zdziwieniu i irytacji Bolin, Asami. Varrick oświadcza, że ​​poszedł do biznesu z Suyin i teraz kieruje podział technologii, która zajmuje się przede wszystkim rozwojem magnesów i kolei dużych prędkości. Obecność Mogul w złości Lin, która karci siostrę za ukrywanie przestępcy. Suyin zauważa, że pomyłka nie powinna określać osobę i deklaruje, że ludzie się zmieniają, co skłoniło Lin stwierdzić, że Suyin nie zmieniła się w ogóle, zanim .Nastepnego dnia Varrick testowal swoja nowa zbroje z lyzeczek lecz rozpadla sie.

Charakter Edytuj

Varrick chiding Zhu Li.png

Zhu Li przybywa na rozkaz Varricka

Zhu Li jest całkowicie wierna Varrickowi, nigdy nie przeprowadzając żadnych polecenie jego lub spełnić każdą zachciankę. Ona wie, jak swego pracodawcę, który pozwala jej na wykonywanie zadań nawet bez zapytał, jak ona na swoim jachcie, a często działa według różnych planów, mimo bardzo niejasnych poleceń. Jej oddanie Varrick obejmuje staje uciekinier z nim, za nim na jego bezprawnego wyjazdu z kraju, a ona niewiele dba o takich dylematów etycznych, tak długo, jak Varrick jest appeased.Varrick opisuje ją jako "zimnej, bezdusznej machiny wojennej" , za który nazwał swoją pancernik po niej.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki