FANDOM


Zuko's dragon fight

Okladka gry przedstawiajaca Druka i Zuko.

Zuko's Dragon Flight (pl. Smoczy Lot Zuko) jest to najnowsza gra wydana przez Nickelodeon.

Opis Edytuj

Gracz wciela się w postać Zuko i jego smoka, musi zapobiec wydostaniu się z wiezienia P'Li i powstrzymać jej sojuszników: Zaheera, Ming-Hua i Ghazana.

Kontrola Edytuj

  • Strzałka w lewo lub klawisz "" - lewo
  • Prawy klawisz lub klawisz "D" strzałka - prawo
  • Lewy przycisk myszy - strzelanie ogniem


Zuko's Dragon Flight gameplay

Lewy przycisk myszy służy do uruchomienia kuli ognia w przeciwników.

Aby ukończyć grę, gracz musi użyć lewego i prawego klawisza strzałek lub "A" i "D" kluczy w celu przemieszczania się w lewo i prawo.Celem gry jest, przejście smoka Zuko do uniknięcia słupkow lodowych, które usuwają część zdrowia gracza na kontakt.Gra składa się z samouczka fali i kolejnych fal, w których gracz musi znaleźć przeciwników do ataku za pomocą lewego przycisku myszy, dopóki nie zostaną pokonanani.Fala kończy się, gdy gracz osiągnie więzienie P'Li i fala zaczyna następujące krótko po. Pojawia się więcej przeciwników w każdej kolejnej rundzie i wymaga więcej kliknięć myszką, aby ich pokonać.


Linki zewnętrzne Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki